"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU plánuje nařídit v členských státech vypínání elektrického proudu kvůli jeho nedostatku ...

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 8.9.2022 | Rubrika: Evropa
eu

Předsedkyně Evropské komise dnes přinesla členským státům  řadu návrhů na řešení nedostatku energie. Dnes a jistě i v příštích dnech budou  jejích převratných myšlenek plná média. Všichni čekáme, jak  EU vyrobí z těkavého plynu kuličku, jak se tak ozývá z nevymáchaných úst prostého lidu.

Jeden návrh ale možná trochu zanikne, tak tady je: Paní Leyenová totiž během časů vyšší poptávky hodlá redukovat spotřebu proudu. Tedy přídělové hospodaření s energií. "Navrhneme závazný cíl pro snížení spotřeby proudu v časech špičky".

Sobotní demonstrace na Václavském náměstí vzbudila v německých médiích, která jsou jinak, co se dění u nás týče, velmi zdrženlivá, velký ohlas a pro mě došla i k trochu nečekaným závěrům: Ta demonstrace znamená počátek pohybu uvnitř EU. Zajímavé jsou ale ještě víc ohlasy čtenářů pod články. Nejhlasitěji se ozývá, že "již tu přece kdysi bylo jakési Pražské jaro", a hlavně opakovaně: "Praha je naděje, Praha by mohla být začátkem, musíme se spolehnout na malé státy, tohle bude počátek změny v EU." 
 
Takže malomyslným u nás doma: Možná ani nedokážeme domyslet, jaký význam ta pražská stotisícová demonstrace vlastně měla.
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | válka
1700 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!