"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Strohá kondolence okupační Británii

Autor: JB | Publikováno: 9.9.2022 | Rubrika: Amerika
Ježíš

Zdaleka ne všechny kondolence k úmrtí britské královny Alžběty byly stejně pohnuté. Některé byly poznamenány hořkostí z britského koloniálního či okupačního příkoří.

Ačkoli kondolence z Argentiny došly velmi vzápětí po zprávě o úmrtí královny, byly chladnější než jiné. Vláda Argentiny vyjadřuje svoji lítost nad úmrtím královny Alžběty II. a provází britskou vládu a její lid v této hodině bolesti, stojí na oficiálním argentinském twitteru.

Argentina má s okupační Brtitánií nevyřízené účty - argentinský Krym či Donbas: Malvíny. Letos je to 40 let od utrpěné porážky a prohlášení tehdedejší premiérkou Thatcherovou Malvín za "součást britské rodiny". Argentinská diplomacie se opakovaně snaží s okupantskou Británií otázku Malvín otevřít v duchu rezolucí OSN. S Lizou Trussovou ovšem, která se rádoby pasuje do Putinovské role Thatcherové, to sotva bude mít jednoduché.

Nezapomenout šedesátý-osmý konzistentně znamená nezapomenout Protektorát, nezapomenout Kosovo, nezapomenout Krym, nezapomenout Jugoslávii, Nezapomenout Severní Kypr, nezapomenout Karabach, nezapomenout Irák, nezapomenout Malvíny...

Obdobně smrt britské královný slaví i na Kypru. Ona jim nechala popravit 17leteho vlastence (Evagoras Pallikaridis), který bojoval proti britské okupaci. Pro lidi na Kypru je zemřela britská královna obyčejným vrahem a tyranem ...

Evagoras Pallikaridis

Evagoras Pallikaridis
 

zdroj: lanacion.com.ar - twitter.com - penguin-news.com - twitter.com - clarin.com - penguin-news.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1898 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Kterou současnou speciální vojenskou operaci odsuzujete nejvíce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!