"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bude Česko taky vyvážet do Francie, budou Češi dotovat Francouzům jejich levnou elektřinu?

Autor: Jana Nováková | Publikováno: 25.9.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Francie

Uz jste zaznamenali, ze chce Francie omezit ci dokonce zastavit dodavky elektriny do Italie. Jaky maji problem? Polovina jejich jadernych elektraren je mimo provoz. U nekterych se vyskytuji zATIM  nevysvetlitelne problemy s korozi a dalsi jsou v pravidelne odstvce kvuli kontrole a udrzbe. Vzhledem k tomu, ze je topeni ve Francii presne tak zavisle na elektrine jako v Nemecku na plynu, nastava obava, ze v zime to elektricka sit nezvladne, Francouzi jsou vyzyvani, aby setrili. Jenze nejsou motivovani jako Nemci ci Cesi cenou.
 
Do noveho roku plati nizke ceny a od ledna je cena energie zastropovana vladou. Nesmi se zvysit o vice nez 15% a u nejchudsich domacnosti o vice nez 25 eur. Ale je treba usporit aspon 15% energie, aby se zabranilo nejhorsimu. Lide, kteri to nebudou akceptovat a nesnizi teplotu v bytech, dostanou varovnou zpravu. Zacinaji setrit mesta s osvetlenim budov, ale 96 % energie je spotrebovano v prumyslu a domacnostech. Ackoliv pry muze Francie vzhledem k poloze vyuzivat solarni energii, tak cil 23% z obnovitelnych zdroju v roce 2020 nedosahla. Krome levicaku jsou ale ostatni strany pro vystavbu dalsich jadernych elektraren a proti treba vetrnikum (Le Pen by je chtela nechat odstranit).
 
Francie pry bude nedostatek vyvazovat dovozem z Velke Britanie (tady se asi spatne dohodli, protoze VB hlasila, ze bude v zime dovazet z Francie) a z Nemecka.
 
Bude Cesko taky vyvazet do Francie, budou Cesi dotovat Francouzum jejich levnou elektrinu? Kolik ze fialovy hnus zastropoval a tvaril se jako dobrodej?
 
Zdroj: Zeit.de
 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: EU  | Česká republika
1430 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Kterou současnou speciální vojenskou operaci odsuzujete nejvíce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!