"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Problémy s nevděčnými ukrajinskými uprchlíky v Německu. Chtějí kaviar a krevety

Autor: Jana Nováková | Publikováno: 28.9.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

Ve Weimaru v Tafel (coz jsou prodejny pro chude, kam mohou jit opravdu jen potrebni) chtela Ukrajinka kaviar a krevety. Ve Weimaru je 850 uprchliku z Ukrajiny a skoro vsichni chodi levne nakupovat do Tafel (vyziraj uz tak nizkou nabidku chudym nemeckym duchodcum a samozivitelkam). V Tafel dochazi k problemum kvuli jazykove bariere i nerealnym predstavam Ukrajincu. Jezdi velkymi SUV, plati tam 100 eurovymi bankovkami a vadi jim treba otisky na ovoci.
 
 
Dobrovolne pracovnice Tafel toho uz maji dost, aby na ne stale rvali. Nakupni listecek s pozadovanym kaviarem vyvolal nelibost, Je s nimi problem, vadi jim, ze musi stat ve fronte, ze musi ukazat prukaz, ze se ceka, ze jsou tam, produkty, kterym brzy vybehne doba trvanlivosti. Ukrajinc (Ukrajinky) maji pocit, ze je s nimi spatne nakladano. Jedna Ukrajinka hodila dokonce po prodavacce salat, protoze nebyl podle jejich predstav. Prodavacky si stezuji, ze takove jednani u Syranu nezazily. 
 
Prodavackam vadi i to, ze skrz plne parkoviste drahych SUV s ukrajinskymi znackami, se tezce prochazi a u ostatnich zakazniku Tafel to vyvolava nelibost. Protoze tyto prodejny jsou tu opravdu pro lidi v nouzi, vyvolava to mezi lidmi dotazy, jestli tito lide musi nakupovat s chudymi.
Odmitaji i jim nabidnuty nabytek, nelibi se jim a nebo se nechteji stehovat mimo mesto.
 
Pry jsou to lide, co jsou zvykli na neco vic, nez chudi Nemci. Samozrejme takovi nejsou vsichni, ale nejedna se jen o vyjimky, takove chovani jich ma dost.
 
Nemci se pozastavuji nad tim, ze se u techto lidi nezkouma, jak jsou skutecne majetni (to se u Nemcu zkouma). Pro nemecke chude to znamena, ze se na ne nedostane dostatek potravin, rozdeluji se v mensim mnozstvim nez drive. Osobni komentar k tomu nedodam, musela bych byt sprosta.
 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

 

Klíčová slova: imigrace  | válka
1718 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Kterou současnou speciální vojenskou operaci odsuzujete nejvíce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!