"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Naposledy za Brežněva: Leyenová straší Italy!

Autor: JB | Publikováno: 23.9.2022 | Rubrika: Amerika
nwo

Bububu! Evropou zas obchází strašidlo. Podle polského profesora Legutka straší šéfkomisařka Leyenová Italy tak, jak to politická scéna od časů Brežněva nepamatuje. Italové totiž mají o víkendu svobodné volby... 

V těch by mohlo vyhrát pravicové uskupení po vedením Giorgie Meloniové, které Bruselu neleze do zadku. A tak se Leyenová z Princentonské univerzity v USA jala strašit Italy, že pokud vezmou volby stejný směr jako ve Švédsku, má EU na takové demokratické choutky trestací nástroje jako v případě Polska a Maďarska. Polský prof. Legutko konstatuje, že taková slova evropská politická scéna od časů Brežněva ještě neslyšela... Masky padají, vyhřezavá čirá totalitní brutalita, uzavírá prof. Legutko.

Politický matador a předseda Ligy, Matteo Salvini za takovou nehoráznost ze strany šéfkomisařky EU - zastrašovat voliče 3 dny před volbami -  požaduje omluv nebo rovnou demisi Leyenové. Popřípadě by na Komisi za takovéto brutální porušení právního řádu mohly být - typičtěji  - uvaleny sankce a zastaven jí rozpočet.

zdroj: wpolityce.pl - lastampa.it - ilgiornale.it - politico.eu - lalibre.be - 7sur7.be

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1828 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!