"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Konec švédské socialistické samolibosti

Autor: JB | Publikováno: 24.9.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Švédsko

V Bruselu z toho mají vítr. Z výsledků voleb ve Švédsku minulý víkend, kdy zvítězila pravicová koalice. Při nahlédnutí pod pokličku znamená vítězství pravice konec samolibého švédského socialismu pod vládou Švédských socialistů.

Ne, že by Švédové na socialisty zanevřeli jako Češi - naopak nostalgicky k systému by je rádo u vlády vidělo 30% voličů. Jenže švédská společnost  a její sociální smír jsou v rozkladu. Paralelní imigrantské společnosti, války imigrantských gangů na předměstích, střelba v ulicích, každý týden cirka jeden mrtvý, přičemž pachateli jsou začasté nezletilí imigranti...

Tradice švédké tolerance - kdy se v nordických krajinách každý musel srovnat do zákrytu s drsnou severskou realitou, a poučovat bylo zbytné, neboť konsenzus se rodil sám, už není aplikovatelná na společnost žijící ve vatě bujného dostatku, nota bene na ty, kteří jej ani nevytvořili.

Švédové si slibují, že  energetickou a  imigrací rozklíženou švédskou společnost pravicoví konzervativci budou sanovat. Ale ani pro ně to nebude lehký úkol - sanovat třaskavé dědictví socialistů s narušenou sociální a hospodářskou statikou.

zdroj: https://www.abc.es - https://elportal24.com - https://www.pressreader.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1422 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!