"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švédská mládež volila protiimigrantskou pravici

Autor: JB | Publikováno: 27.9.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Švédsko

Analýza švédských voleb jasně dokládá jednu věc, která zaskočila pro-levicové bruselokraty. Švédská mládež volila protiimigrantskou pravici a významně jí pomohla k vítězství. Zejména mladí mezi 18. a 21. rokem věku. Stejně tak podle průzkumu učiněného mezi středoškoláky, kteří teprve půjdou k příštím volbám, by tito jednoznačně volili pravicové strany. To vše ve Švédsku doposud vydávaném za příklad socializmu s lidskou tváří.

Jedním z aspektů vysvětlujících postoj švédské mládeže je to, že jsou nutně ve větším kontaktu s imigranty než jejich rodiče. Imigranti, namnoze mladiství sirotci bez doprovodu se sdružují do svých kulturních, náboženských a etnických skupin a vykazují řevnivost, ba často i násilnickou nadřazenost vůči rodilým švédským vrstevníkům. Švédská mládež je tvrdé konfrontaci s imigrantskou populací vystavena nejvíce a dhimizace pro ní není volba.

zdroj:  https://wpolityce.pl

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1530 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!