"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Protestantští věřící volí pravici: Brazílie

Autor: JB | Publikováno: 2.10.2022 | Rubrika: Amerika
Kříž 01

Jak vyplývá z předvolebních průzkumů,, drtivá většina protestantských věřících v 200-milionové Brazílii volí pravicového kandidáta a stávajícího prezidenta Jaira Bolsonara - 50% z nich. Protestanté také Bolsonarovi dopomohli do současného prezidentského křesla.

Manželka Bolsonara - Michelle, charismatická protestantka, vyzvala věřící, aby se poslední hodiny před volbami modlili a duchovně vyhlašovali, že Brazílie patří Pánu Ježíši Kristu. Michelle je sekulárními kruhy kritizovávána za to, že projevuje na veřejnosti svoji vřelou křesťanskou víru, nebo že na politických mítincích veřejně vzdává chválu Bohu a modlí se v jazycích (tzv. glosolálii) z Ducha svatého.

Katolická církev v Brazílii a Latinské Americe vůbec je zatížena tzv. teologií osvobození - socialistickou herezí, že Církev je tu v první řadě pro materiální a sociální dobro chudých mas. Tuto herezi odsoudila vatikánská komise pro nauku víry pod vedením kardinála Ratzingera, dnes emeritního papeže Benedikta XVI.

Brusel v brazilských volbách samozřejmě podporuje levicového kandidáta, předsedu Strany pracujících, Lula da Silvu. Ve válce sovětů stojí Lula blíže západním, zatímco Bolsonaro blíže východním.

zdroj: larazon.es - jb.com.br - www1.cbn.com - youtube.com

k témuž obecně: https://www.youtube.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

1299 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!