"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

NZZ: Imigrantská kriminalita přerostla Švédsku přes hlavu

Autor: JB | Publikováno: 7.10.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Švédsko

Nejvíce odstrašujícím příkladem nezřízené imigrace je dnes Švédsko. Stále více si na něj ukazují prstem. Dnes např. švýcarský Neue Zürcher Zeitung s článkem: Kriminalita gangů drží dech - její příčina tkví v segregaci imigrantských předměstí.

Střelba v ulicích, přepadání, znásilňování, drogy je dnes těžkým bolehlavem zaimigrovaného Švédska. Jeho premiérka Anderssonová zejm. na adresu mimoevropských imigrantů pláče nad rozlitým mlékem: Nechceme tu mít Chinatown, Somaliatown, nebo malou Itálii (aby nemusela říci arabský, pákistánský, a vůbec islámský svět..). Chceme žít promíchaně se zkušenostmi, které přináší všichni.

Zřejmá reakce na to, že imigrantské komunity se segregují a vytvářejí si uzavřené diaspory svých domovin - Nový Pákistán, Nové Maroko, Nový Afghánistán, Nová Arábie atd. tam, kde kdysi bylo Švédsko.

zdroj: https://www.nzz.ch

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

1457 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Nabídl Západ ruským voličům jinou možnost? Komentáře k ruským volbám jsou v západních médiích kritické, byť uznalé, že v nich Rusové vyjádřili svou vůli. Dobře, ale nabídl Západ Rusům lepší možnost?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!