"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Hromy-blesky z Itálie! Francie ji obvinila z deficitu právního řádu!

Autor: JB | Publikováno: 8.10.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Itálie

Jak je to s metlou "nedotatečného právního řádu", kterou EU kázní Maďarsko a Polsko? To nyní dala nasrozuměnou vítězka italských voleb, když z lobby EU byla vypuštěna podobná pochybnost proti Itálii. Odhalila, že se nejedná o žádný právní nedostatek, ale konstrukt politického boje levicového vedení EU, kterým mlátí po hlavě kohokoli, kdo v EU projeví konzervativně pravicový vliv. Evropská levice takto oře s EU proti své pravicové opozici.

V hymně to maj Slováci, ale tentokrát to přílítlo z Itálie: Hromy blesky!

Když francouzká ministryně pro EU Booneová včera povýšeně prohlásila na adresu italské pravice, která vyhrála volby a přebírá vládu země, že prý uvidíme jak bude ctít evropské hodnoty a právní stát, a že EU už prokázala tuto svou bedlivost vůči Maďarsku a Polsku, asi to neměla dělat. Okamžitým protiúderem reagovala nastupující italská premiérka Meloniová, že, to je nepřijatelné vměšování cizí mocnosti do vnitřní politiky, a že doufá francouzská vláda bude dementovat toto prohlášení své ministryně, kterým jen kdosi dělá lokaje italské levici, jejíž éra posledními volbami skončila!

Soptění francouzské levice je zřejmou reakcí na to, že Meloniová činí rozdíl mezi evropskými hodnotami a eurounijními hodnotami, které se za evropské jen falešně vydávají, když prohlaásila: Ano rodině - ne lobby LGBT! Ano pohlavní identitě - ne ideologii džendru! Ano kultuře života - ne propasti smrti!

Na dělání rozbrojů v Evropě kvůli novým eurounijním hodnotám dnes skutečně není doba...

zdroj: lesobservateurs.ch - lefigaro.fr - politico.eu - tg24.sky.it - elpais.com - 

https://www.affaritaliani.it - msn.com - tgcom24.mediaset.it - 

https://twitter.com - https://twitter.com - https://exxpress.at

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

1425 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!