"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Podle zmocněnce ministerstva zahraničí pro otázky energetické bezpečnosti ČR bude krize trvat minimálně několik let

Autor: Martin Gust | Publikováno: 10.10.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

Bartuska decentně - a k jeho male cti opakovane - připomíná, ze to nebude jedna kriticka zima, ale dve nebo tri. Bohuzel uz nechava stranou, ze mezi temi zimami budou i kriticka leta. Protoze tyhle ceny energii nemuze evropský prumysl ustát. O tom, ze se to všechno děje na pozadí rekordní inflace a gigantického zadlužení ani nemluvě.
 
O male cti mluvim proto, ze i presto, ze sam leta vedel kam unijni energetické silenstvi musi vést, pohodlne se vezl na kare doby. A spolu s nim cela spolecenska vrstva, ktera o sobe rada premysli jako o "elitě." Politici,novináři, grantovi vědci, podnikatelé. 
 
Často se dnes mluví o "dezolatech." Skoro bych řekl, že ten termín ty, kdo jej užívají, nějak vnitřně uklidňuje. Samozřejmě to, že kdokoliv v může vidět cokoliv kladného na systému tak zoufalém a zkrachovalem jako je ten ruský a na tak neschopném maniakovi jako je Putin, je jistě zarážející a znepokojující.
 
Ale pak sem prijede vousatý evropský komisař a líčí mi, jak budeme tavit ocel sluncem a vodikem a hlavni ekonom ČEZ se s vážnou tváří zamýšlí, že atomy vodíku možná udržíme ve stávajících plynovodech, když ty roury "zevnitř nějak pogumujeme."
Jak mám říkat jim?
 
 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
 

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví  | válka
1301 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!