"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Od USA se odtahují jejich spojenci

Autor: JB | Publikováno: 11.10.2022 | Rubrika: Amerika
saud

USA  ve světě ztrácejí svoji prestiž a po zemích Latinské Ameriky jim uštědřil zásek jejich spojenec na Blízkém východě - Saúdská Arábie. Šéf senátní většiny Schumer zatweetnul, že to, co Saúdové provedli USA, nezůstane Američany zapomenuto.

Saúdové i přes naléhání USA v Organizaci zemí exportujících naftu OPEC nechali snížit těžbu, a tím omezit světovou nabídku a zvýšit ceny. Efekt je hned kumulovaný - jde na ruku Rusku a jeho ropným obchodům, a podkopává ekonomiku USA, kde už teď Američané platí za pohonné hmoty rekordní ceny. A jestliže v USA znamená zdražení nafty to, co v Česku zdražení piva - a volby jsou už za dveřmi - není divu, že vládnoucí demokraté vyšilují.

Demokraté za to chtějí stáhnout americký vojenský kontingent (5000 vojáků) a podporu včetně raket Patriot ze Saúdské Arábie a Spojených arabských emrátů. "Když chtějí Saúdská Arábie a Spojené emiráty pomáhat Putinovi, ať se obrátí o ochranu k němu!", supí demokraté. (If Saudi Arabia and the UAE want to help Putin, they should look to him for their defense!)

No, a lepší to asi za demokratů už nebude. Jak vidno všude na Západě, agresivně levicová ultraliberální ideologie je udržitelná jen na polštáři hospodářského blahobytu, a  v době krize potápí jednu zemi za druhou...

zdroj: https://www.tasnimnews.com - https://www.aa.com.tr - https://nypost.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
 

 

1436 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Měli by být vpuštěni na Olympiádu sportovci Izraele a Ruska?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!