"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

A takto češti novináři s aktivisty z Manipulatori.cz vytvářejí a šíří lží a dezinformace ...

Autor: Zdeněk Pernica | Publikováno: 13.10.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

A takto aktivisté z webu Manipulatori.cz vytvoří z legrace dezinformaci a chytnou se ji čeští novináři, kteří ji začnou šířit jako pravdivou zprávu.
 
TISKOVÁ ZPRÁVA
Ke kauze cesty do Ruské federace a fatálnímu selhání médií
V uplynulých dnech vydal dezinformační web extremisty Jana Cempera Manipuláři.cz zcela vylhanou zprávu o mé cestě do Ruské federace za účelem nákupu plynu. Tento článek toto ulhané a nedůvěryhodné médium vydalo bez jakékoli snahy ověřit si základní informace. Tedy nikdo ani nezavolal, neposlal mail a ani se nepokusil informaci před zveřejněním verifikovat.
 
Screen lži a dezinformace vytvořené webem Manipulatori.cz
Screen lži a dezinformace vytvořené webem Manipulatori.cz
 
Dalším šokujícím zjištěním pro mne bylo, jak v současné době jsou lidé schopni uvěřit takovým dezinformacím. Vylhanou zprávu extremisty Cempera například na sociální síti Twitter sdílela a komentovala redaktorka Apolena Rychlíková, lajkoval novinář Jindřich Šídlo a trapně komentovaly například Paralelní listy. U podobných dobroserů a „lepších lidí“ bych očekával alespoň bazální schopnost kritického myšlení a nějakou inteligenci. Je vidět, že dezinformacemi nejsou ohroženi naši senioři, ale spíše tzv. pražská kavárna a novináři.
 
A jak celá kauza vznikla? Měl jsem se účastnit dlouhodobě plánovaného turnaje v boxu bez rukavic v Jekatěrinburgu 8. října 2022. Za tímto účelem jsem já a osoba z mého doprovodu obdrželi vízum opravňující ke vstupu na území Ruské federace. S ohledem částečnou mobilizaci v Rusku byl tento turnaj zrušen a já umístil fotografie víz na sociální síť Facebook s absurdním komentářem o zajištění plynu. Stačil by jediný telefon, ale takto novináři nepracují.
 
Výzva fanatika k neoficiálními zásahu (snad k vraždě?)
Výzva fanatika k neoficiálními zásahu (snad k vraždě?)
 
Šokující pro mne je také nenávist, která z příspěvků číší: od přání smrti, žádosti, abychom nebyli vpuštěni zpět do České republiky, až o přání, abychom byli na Kerčském mostě v době výbuchu. Věříme, že ty projevy nenávisti budou řešeny příslušnými orgány.
 
Z celé situace bohužel vyplývají dva nepříjemné závěry: největšími dezinformátory jsou naši novináři, kteří zcela rezignovali na základní principy své profese a míst s fakty pracují s dojmy, a také skutečnost, že jelikož jme plyn nejeli domluvit my, tak ho určitě nedomluvila ani naše neschopná Fialova vláda.
 
Zdeněk Pernica - zdroj prohlášení.
PS: prosím o sdílení, ať se to mezi ty vořežpruty dostane…
 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost
2105 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!