"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německo ruší mnohé nákupy zbraní. Jsou stále dražší a Německo na ně nemá dost peněz ...

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 23.10.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

Jak uvádí německý Handelsblatt, německá vláda významně snížila  plánované dozbrojení bundeswehru. Řada projektů, především pro námořní a vzdušné síly, musí být zrušena, dozvěděl se Handelsblatt z průmyslových a politických kruhů. Důvodem je razantně vzrůstající inflace a silný dolar, které prodražují plánované nákupy.

Spolkový kontrolní úřad navíc důrazně upozornil, že předložené projekty výrazně překračují daný mimořádný finanční rámec 100 mld. euro. Problém je např. u třetí tranže Korvetty K 130, u nových eurofighterů pro elektronické vedení boje, nových fregat a nových samohybných houfnic, což měla být náhrada za systémy, dodané na Ukrajinu. V tuto chvíli jednají politici s průmyslem.

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Klíčová slova: válka
858 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Schvalujete požadavek Nigeřanů na odchod sovětských francouzských vojsk? Nigeřané dávno požadovali a požadují odchod sovětských francouzských a dalších jejich spojeneckých vojsk z Nigeru. Schvalujete požadavek Nigeřanů na odchod sovětských francouzských okupačních vojsk z Nigeru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!