"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

God Save the King, Aláhu Akbar a nyní Haré Krišna: Richi Sunak britským premiérem

Autor: JB | Publikováno: 25.10.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Velká Británie

Půjdou ateisti k čertu? Každopádně to nebudou mít lehké se v londýnské věrchušce vyznat. Vedle křesťanského krále Karla III. a muslimského primátora Londýna Sadiqa Chána, má Británie nyní premiéra - praktikujícího hinduistu, Riši Sunaka, který přinástupu do úřadu zapálil před Downing Street 10 rituální svíci.

Při jednáních s indickým premiérem Modim zřejmě tlumočníka potřebovat nebude. Syn indických imigrantů a protřelý finanční manažer má za manželku (s indickým občanstvím) dceru indického miliardáře pracující v Moskvě a jejich společné jmění je téměř dvakrát větší než britské královské rodiny. Britský král a princové mohou v tomto ohledu leda tak šoupat nohama.

Ruská média si zas všímají, že Sunakovi dosud nebyla vlastní a zapotřebí protiruská rétorika, a bude si ji muset rychle osvojit spíše proto, že se to v britské politické garnituře zavile nosí a pokládá za vlastenectví. Avšak při jeho postavení, povaze a brilantnosti asi úplně nelze očekávat modus "poturčenec horší turka".

zdroj: exxpress.at - youtube.com -krone.at - lefigaro.fr

hindustantimes.com - hindustantimes.com - hindustantimes.com

thenews.com.pk

thenews.com.pk

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

1640 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!