"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakušané za vystoupení z EU!

Autor: JB | Publikováno: 27.10.2022 | Rubrika: Amerika
brusel

Aby EU se svou vádnoucí skvadrou nestáhla jako Titanik jejich zemi ke dnu se obává stále více Rakušanů. Za poslední 3 roky se ztrojnásobil počet těch, kteří požadují vystoupení Rakouska z EU - Öxit. V současnosti dosáhl 27% Rakušanů, kteří si přejí svou zemi z EU vychvátit.

To vyplývá z průzkumu rakouského Market-Institutu, který si koncem září zadala Rakouská společnost pro evropskou politiku. Počet Rakušanů, kteří by zůstali v EU se propadl na 2/3. Stoupající europesimizmus je způsoben znejistěním občanů poslední eurounijní politikou, propadem životní úrovně a protiruskými sankcemi, které stoupající počet rakouských občanů odmítá.

Pod zdrojovým článkem je anketa "Přejete si vystoupení Rakouska z EU?", ve které momentálně 93% hlasovalo - ano. Hlasovat můžete i vy!

zdroj: https://exxpress.at

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

1254 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!