"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Orbán: Imigranti vítejte! Ale jen západní..

Autor: JB | Publikováno: 1.11.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Maďarsko

Ješitná Evropa se holt ze své povahy musí zabývat sama sebou. Zvláště když ti, kdo jí vidí až do žaludku, jako maďarský premiér Orbán, jí umí pěkně zdvihnout mandle.

Maďarský premiér Viktor Orbán si opět eurounijní papaláše vychutnal a celé Evropě představil, kdo jsou zač. V rozhovoru pro Budapester Zeitung pozval do Maďarska imigranty. Západní ovšem. Akcentoval tím již započatý trend, který naobírá stále silnější kontury: západní občané, především důchodci, kteří chtějí žít ještě ve staré dobré bezpečné Evropě se stěhují do Maďarska. A premiér Orbán tento trend ještě podpořil, když prohlásil, že v Maďarsku jsou Němci a další Západoevropané, kteří chtějí žít v bezpečné zemi s evropskými a křesťanskými tradicemi, vítáni s otevřenou náručí.

Maďarsko tak oficiálně, ústy svého premiéra pozvalo do země imigranty. Západoevropské. Jaké protiimigrační postoje mu teď bude EU vyčítat, když nemůže být diskriminační a natvrdo říct, ať si tam vezme také jednu určitou sortu neevropských imimigrantů určitého nevropského náboženství?

zdroj: https://exxpress.at

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

1565 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!