"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

To ministr vnitra ještě nezažil: imigranti o halloweenu řádili v rakouských městech

Autor: JB | Publikováno: 2.11.2022 | Rubrika: Amerika
Francie - nepokoje 2

Zatímco český ministr vnitra vyjevuje svou oduševnělost plakátem s Putinem, jeho rakouský kolega má jině starosti. To rakouský ministr vnitra Gerhard Karner (lidovci) ještě nezažil. Imigranti řádili v rakouských městech včera o pondělním Halloweenu tak, že musel zasahovat specnaz Cobra.

Linec, Salcburk i Vídeň se halloweenským řáděním žadatelů o azyl otřásaly v základech. Azylanti se srotili v centrech rakouských měst a útočili na lidi i policii dělbuchy, petardami a další pyrotechnikou. Podle policejního ředitelství ve Vídni byla atmosféra vypjatá a agresivní. Mladí Syřani, Afgháci, Čečenci a další de facto vyhlásili válku policistům, napadali především policistky a některé zranili než se jim podařilo azylanty (Jugendliche mit "Migrationshintergrund") potačit.

Rakušané na pouuliční války s imigranty ještě nejsou tak zvyklí jako jejich západnější spoluobčané, a tak jejich politici ještě naivně volají po pořádku a kontrole nad situací, jako např. primátor Lince Lugner, který vyhlásil nulovou toleraci násilníkům a že Linec zůstane bezpečným městem. Realističtější byli pravicoví politici lidovecký zemský tajemník svobodných  v Horních Rakousích Gruber, který kritizoval lidoveckého ministra vnitra Karnera jakož i kancléře Nehammera, že halloweenské imigrantské řádění je očividný účet za ulítlou imigrační politiku.

Policie obvinila 130 podezřelých pachatelů, 9 rovnou zatkala. Ministr vnitra Karner svolal krizovou vrcholnou bezpečnostní schůzku, ne které se mělo jednat až i o odebírání azylu řádícím imigrantům.

zdroj: oe24.at - exxpress.at - krone.at - oe24.at - oe24.at - vienna.at - oe24.at - heute.at

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

1890 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Kterou současnou speciální vojenskou operaci odsuzujete nejvíce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!