"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Katar s Evropou a jejím zastropováním cen plynu vyběhl

Autor: JB | Publikováno: 2.11.2022 | Rubrika: Amerika
ropa

Katar s eurounijními chytráky a jejich zastropováním cen (ruského) plynu vyběhl. Katarský ministr energetiky Sád al Káby označil eurounijní výmysly za pokrytecké a odkázal EU na svobodu trhu, o kterém Zápaďané celému světu vždycky dávali lekci. Zasahování do volné soutěže by protiřečilo pravidlům, které na dodavatele Evropa vždycky aplikovala, prohlásil Káby. Evropské manýry by zdeformovaly hospodářskou soutěž a snížily apetit investorů do odvětví. Nejlepším řešením je volný trh, léčil Káby eurokraty jejich vlastní medicínou...

EU ve světě doplácí na to, že země ostatního světa protiruské sankce moc neprožívají a odsuzuje se tak se svými výmysly spolu s USA do izolace.

zdroj: bloomberg.com - newsrnd.com - energynewsbeat.co - financialpost.com

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

 

1195 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!