"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Užitečný idiot? Německý kancléř letí do Pekingu

Autor: JB | Publikováno: 3.11.2022 | Rubrika: Amerika
Německo

Poté, co jim Anglosasové podle nepotvrzených info odbouchli Nordstream a Evropa je nechala ve štychu, německý kancléř Scholz musí zoufale zachraňovat Německo za každou cenu. Tento čtvrtek vyráží se suitou německých průmyslníků k Xi Jinpingovi do Pekingu. Belgický Le Soir vyjadřuje už nasupení eurokratů, když svůj článek tituluje: "Je Olaf Scholz užitečným idiotem Číny?" (Olaf Scholz, l’«idiot utile» de la Chine?). A jaký komentář má Tchajvanec Vystrčil, pokud vůbec?

Scholz se přihlásil k politice "jedné Číny" a prohlásil, že otázka Tchajvanu se musí řešit mírovou cestou. Jestliže Německo protiruské sankce sotva utáhlo, protičínskými se už zruinovat nenechá. Zvláště když už tajné služby varují před občanskými nepokoji. 

Španělský La Razón narozdíl od belgického Le Soir Scholzovu návštěvu u Jinpinga tituluje "Od medvěda k tigrovi, rezervovanost v Evropě k obětím Scholze a Xiho" (Del oso al tigre: reservas en Europa por el abrazo de Scholz a Xi).

zdroj: lesoir.be - iz.ru - iz.ru - nzz.ch - globaltimes.cn - larazon.es

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

1237 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!