"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Špatné zprávy z Německa. Bourají se tam kříže, stoupá počet hladových lidí a plynu moc není

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 6.11.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

V rozhovoru se SPIEGELem upozornil šéf Spolkové rozvodné agentury Müller, že v posledních dnech došlo k velmi mírnému poklesu množství plynu v zásobnících. V případě podobně mírné zimy jako byla ta v minulém roce by zásoby německého plynu měly vystačit na 9 až 10 týdnů.

Apeloval však na občany a firmy, aby šetřili, protože několik dní třeskutého mrazu by zásobníky rychle vysálo a s mrazy lze počítat i v únoru. Nicméně jen 36 % Němců se obává, že by skutečně mohlo dojít k vyčerpání zásobníků.

Přetížený systém podpory hladovějícím. Bezplatný výdej základních potravin nemajetným, tzv. Tafeln, je na hraně svých možností. Bez podpory státu se neobejde. Od minulého roku se počet klientů zvýšil o 50 % a pohybuje se kolem 2 milionů potřebných lidí.

Kříž a bible putují do zelených popelnic, titulek článku v Tichys Einblick. Poslední hráze proti šílenství wokeness pukají. Německá ministryně zahraničí přikázala, aby byl v MÜnsteru před summitem G7 odstraněn z historického Mírového sálu "radniční kříž", pod nímž byl zpečetěn před 482 lety westfálský mír a před nímž dodnes skládají přísahu nově zvolení münsterští městští radní. 
 
V posledních dnech už je to druhá podobná akce. Před několika dny bylo rozhodnuto, že z kupole berlínského zámku musí zmizet citát z bible, chválící Ježíše Krista, nyní tedy zmizel kříž.
 
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Klíčová slova: EU  | válka
1301 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Za koho se Západ více zasadil za Ukrajince nebo Palestince? Masívní pro-palestinské demonstrace všude v Západním světě versus půldruhého roku podporovaná Ukrajina. Za koho se svět více zasadil za Ukrajince nebo Palestince?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!