"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ovládnutí neposlušného občana díl 2. Není určeno k veřejnému šíření!

Autor: Jana Marková | Publikováno: 7.11.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

A nezapomeňte: "NENÍ URČENO K VEŘEJNÉ DISTRIBUCI NEBO ZVEŘEJNĚNÍ!" Nic z toho jste neměli vědět, mají to na každé stránce. ☝️Doporučení změnit rétoriku: "Elektřina není obyčejná komodita, je veřejným statkem. Nemůžete říct milionům lidí „Tak holt nemáte na elektřinu, vaše smůla“ a myslet si, že to jen tak zkousnou." 
 
👉Problematika energetiky je navíc mimořádně složitá a pro drtivou většinu lidí nesrozumitelná. Tady si myslím, že hoši nemají tak úplně pravdu. To, že bychom mohli mít levnější elektřinu je prostě PRAVDA. To, že ji máme dostatek a vyrábíme ji velmi levně, je taky PRAVDA. A tak nějak na to nemusíte být energetický expert, aby vám to docvaklo. Tady nás trochu elitářsky podceňují. 🏭
 
👉S rostoucí únavou z války lze prý současně očekávat, že bude přibývat těch, kteří se přikloní ke kritickému segmentu společnosti a začnou zpochybňovat, že hlavním důvodem zdražování cen energií je Rusko a jeho agresivní politika. Protože bude jasné, že ne za veškerým zdražováním je opravdu Rusko. Za průšvih s elektřinou může hlavně a zcela nezpochybnitelně evropská zelená politika. Mít Němci normální kapacitně dostatečné elektrárny, nemáme my pětkrát dražší proud. To sorry jako.
 
☝️Co hlavně MUSÍTE POCHOPIT, i kdyby jste to měli slyšet stokrát denně (takže dobře poslouchejte):
👉Jsme ve válce! I my. Nejen Ukrajina.
👉Původcem energetické krize je pouze Rusko. Ne Green Deal. 
👉Stát vám rozumí! 
👉Sociální smír udržíme za každou cenu. 
👉Nabídnou nám světlo na konci tunelu v podobě silnější ČR! ( To působí obzvláště komicky, že?)
 
😖Takže víme, co nám chtějí do hlav nalít. Ale jak to mají dělat? No takhle. Doporučuji sledovat Markétu Pekarovou a ostatní, jak pozornými žáky jsou. Jedou totiž úplně učebnicově. Sem tam se vymkne s nějakým militantním excesem jen Černochová, ale té se to odpouští. Ona je na válku, ne na mír a smír. 
 
- Česká republika stojí od samého počátku války po boku Ukrajiny. Patříme mezi největší dodavatele zbraní bránícím se Ukrajincům. Nebojíme se! Ani atomovky!
 
- Nepříteli nelze ustupovat. Vítězství nad Ruskem nebude zadarmo! To budete koukat, jak draho vás to přijde. A i vaše děti. 
 
- Ruskem vyvolaná energetická krize je pokračováním války jinými prostředky. My se ale nevzdáme. Nikdy. Jsme Češi! To tam fakt použili a za mne je to neuvěřitelná drzost. 
 
- A teď pár keců (jinak se to říct nedá) z manuálu pro zasmání:
- Díky úspornému tarifu všechny domácnosti letos dostanou příspěvek okolo 4 000 korun. Pecka. Asi tak navýšení jedné měsíční zálohy. 
 
- Zajistili jsme dostatek plynu na nadcházející topnou sezónu. Nikdo se nemusí bát, že mu bude zima. To si povíme v lednu, že? Průmysl samozřejmě neřešíme, to je přece podružné. Nikdo nezůstane v těžkých časech sám. Ano, můžeme se na úřadu práce ohřívat s fotkou Petra Fialy v náručí. 
 
❓Tak co na to říkáte? Ještě jim budete věřit, až uslyšíte tato slova dost pravděpodobně amerických marketérů z úst Markéty, Vítka, Péti a dalších? 
 
Podrobnosti samozřejmě v galerii.
 
Ukázka materiálu českých úřadů jak manipulovat s veřejností, který měl zůstat tajný:
 
 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost
1570 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Měli by být vpuštěni na Olympiádu sportovci Izraele a Ruska?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!