"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Němečtí sociální demokraté chtějí silně zdanit ty, kteří ještě něco vlastní. Spravedlivá chudoba všem

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 8.11.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

Německá vládní sociální demokracie připravuje mnohem vyšší zdanění majetných a osob s vyššími příjmy. Tuto osvědčenou metodu okradení části obyvatelstva nazývá, jak jinak, "spravedlivé rozdělování".
 
Na víkendové konferenci strany se politické vedení vyjádřilo jednoznačně. Vizionářské blouznění německé společnosti se nějak zaplatit musí. Jde tedy o údajně jednorázové "spravedlivé zdanění příjmu, majetku, dědictví a zisků z kapitálových výnosů....spravedlivé rozdělování slouží soudržnosti naší společnosti."
 
Závěrečné prohlášení konference: Německá sociální demokracie trvá na svém cíli dosáhnout klimaneutrality, dále rozvíjet digitalizaci, zastavit důsledky stárnutí společnosti a nově orientovat zahraniční politiku, což by mělo zajistit "silnou vůdčí roli Německa ve světě". Tak abychom byli v obraze.
 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Klíčová slova: EU  | politická korektnost
735 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky? Poté, co summit EU-CELAC otevřel otázku statutu Malvín, Británie zuří. Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!