"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Erdogan pustí Švédsko a Finsko do NATO až příští léto

Autor: JB | Publikováno: 9.11.2022 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Švédsko

Turecký prezident Erdogan postavil oba provinilce na pranýř. Dusí Švédsko a Finsko, že je nepustí do NATO, dokud se nezřeknou podpory kurdských teroristů. Nyní si vychutnal nového švédského premiéra Ulfa Kristerssona, když před jeho úterní návštěvou Ankary předeslal, že o vstupu Švédska do NATO se rozhodne až po tureckých volbách příští léto.

Naši voliči vidí, jak po švédskýcha finských ulicích mašírují (kurdští) teroristé, se svými vlajkami, prohlásil Erdogan a vyzval Švédsko k viditelnějším pokrokům s tím, že si švédští a finští přátelé musí počkat, až bude v Turecku po volbách. Se současnými hodnotami a představami o lidských právech a demokratických hodnotách je Ankara do NATO prostě nepustí. Pro Švédsko to prakticky za domácí úkol znamená přepsat si ústavu...

Turecko sice nebylo přijato do EU, ale de facto ovládá Evropu prostřednictvím NATO, kde má po USA druhý hlas, a to zejm. týkající se  záležitostí NATO v Evropě.

zdroj: https://www.larazon.es - https://www.abc.es

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

862 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Mají právo na sametovou revoluci i země v Africe? V souvislosti se svrháváním koloniálního jha v Mali, Burkina Faso, a nyní v Nigeru vyvstává před našincem otázka: Mají právo na sametovou revoluci i země v Africe?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!