Realita versus česká propaganda. Putin a Prigožin se sešli na čaji a smáli se divadlu jenž předvedli
Autor: Marie Divišová | Publikováno: 12.07.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Tiskový mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov potvrdil setkání Putina s Prigožinem 29. června. Prezidentův mluvčí Dmitrij Peskov řekl, že 29. června, pět dní po vzpouře, se šéf ČVK WAGNER Jevgenij Prigožin setkal s Vladimirem Putinem. Setkání se konalo v Kremlu a trvalo asi 3 hodiny. Zúčastnilo se ho 35 osob včetně velitelů odřadů wagnerovců Podle Dmitrije Peskova prezident zhodnotil, co se stalo, a nabídl zástupcům wagnerovců varianty řešení a možnosti zaměstnání.

Tiskový mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov potvrdil setkání Putina s Prigožinem 29. června. Prezidentův mluvčí Dmitrij Peskov řekl, že 29. června, pět dní po vzpouře, se šéf ČVK WAGNER Jevgenij Prigožin setkal s Vladimirem Putinem. Setkání se konalo v Kremlu a trvalo asi 3 hodiny. Zúčastnilo se ho 35 osob včetně velitelů odřadů wagnerovců Podle Dmitrije Peskova prezident zhodnotil, co se stalo, a nabídl zástupcům wagnerovců varianty řešení a možnosti zaměstnání.
 
Schůzky se zúčastnil také šéf Ruské Národní Gardy Viktor Zolotov a šéf zahraniční zpravodajské služby Sergej Naryškin. Při té příležitosti připomeňme, že kvůli sabotážním akcím u průmyslových objektů nyní ruská Garda posiluje svoje stavy a úzce spolupracuje se soukromými bezpečnostními službami strategických podniků. Tyto bezpečnostní služby jsou u nás často nazývané soukromými armádami a koluje o nich množství „zasvěcených informací“, mnoho komentátorů se těší, až se vzbouří a sesadí Putina. Pro Ruskou Národní Gardu by byli zkušení wagnerovci s mnohaletými bojovými zkušenostmi v Rusku i zahraničí dobrou posilou. Většina z nich jsou původně profesionální vojáci, kteří po ukončení aktivní služby v armádě odešli do důchodu a začali pracovat pro Prigožina.
 
Těším se na zasvěcené analýzy našich „odborníků na nepřítele“.
 
Zejména těch, kteří si myslí, že nejdůležitější kladnou vlastností vrchního velitele je neustálé twítování a tikťokání selfíček a výroba zpráv ve stylu „z komára velblouda“.
 
Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko