Kanada aktuálně řeší eutanazií pro muže, kterého nezvládli lékaři dobře přeoperovat na ženu
Autor: Martin Gust | Publikováno: 05.08.2023 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
V Kanadě se domáhá eutanazie transgenderova žena (čti muž se závažným psychickými obtížemi, na jejichž řešení otitulovani profesionálové zbaběle rezignovali v rámci udržení kariéry) jelikož mu prý nezdarena vaginoplastika (což je v realitě případ až desive častý) způsobuje nesnesitelné bolesti a potíže. Navíc je to ještě puvodem domorodý Indian. (Což zase dává smysl, podobné jevy najdeme u nás u Romů, kde tlak rigidnich norem společenství vede "okrajove" a "nenormalni" jedince k hledání unikovych cest.) A na tohle zjevne a zoufale, i když možná histrionske, volání o pomoc dokáže v 21.stoleti naše zapadni společnost reagovat pouze zcela středověkým zpusobem - nůž nebo utraceni.

V Kanadě se domáhá eutanazie transgenderova žena (čti muž se závažným psychickými obtížemi, na jejichž řešení otitulovani profesionálové zbaběle rezignovali v rámci udržení kariéry) jelikož mu prý nezdarena vaginoplastika (což je v realitě případ až desive častý) způsobuje nesnesitelné bolesti a potíže. Navíc je to ještě puvodem domorodý  Indian. (Což zase dává smysl, podobné jevy najdeme u nás u Romů, kde tlak rigidnich norem společenství vede "okrajove" a "nenormalni" jedince k hledání unikovych cest.)
 
A na tohle zjevne a zoufale, i když možná histrionske, volání o pomoc dokáže v 21.stoleti naše zapadni společnost reagovat pouze zcela středověkým zpusobem - nůž nebo utraceni. Kdyby mi to před třiceti lety předložil jako vizi budoucnosti nějaky autor sci-fi, vysmal bych se mu.
 
Mimochodem, když jsem kolem toho googloval, zjistil jsem že v Belgii už před deseti lety takhle zabili jiného muže v problémech, který předtím prodělal už tři nezdarene transgenderove operace.
 
Celé je to samozřejmě to nejhumannejsi řešení, protože jinak by nám transgenderove pachali sebevraždy....
 
Zdroje: BBC - Nationalreview.com
 

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko