Úpadek Západu má kořeny v liberální demokracií, která vede po slepé kolejí k nevyhnutelnému konci
Autor: Michal Poláček | Publikováno: 05.08.2023 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Vzpomněl jsem si na půvabnou spolužačku ze střední školy. Profesor ekonomie a autor několika knih zrovna zapáleně hovořil o skutečném významu slova inflace, když zvedla ruku. Dívka se zcela bezelstně zeptala: A proč prostě nemůžeme natisknout tolik peněz, aby nikdo nebyl chudý? Ten učitel mi v tu chvíli zestárnul před očima. Nebylo třeba víc dodávat. Ale zpět k Vidlákovi či humanistům obecně. V minulosti jsem se věnoval pohlavárům Třetí říše. Brutální zločinci, vedle kterých současní vůdci západu působí jako duševní trpaslíci. Úvaha jednoho z nich se mi vryla do paměti.

"Už i chudičký Niger si troufá. Fakt musíme mít další proxy válku v Sahelu? Máme málo migrantů? Nebylo by lepší, začít se všemi nepřáteli jednat, dokud je ještě o čem?" - Vidlák, Vidlákovy Kydy.
 
Vzpomněl jsem si na půvabnou spolužačku ze střední školy. Profesor ekonomie a autor několika knih zrovna zapáleně hovořil o skutečném významu slova inflace, když zvedla ruku. Dívka se zcela bezelstně zeptala: A proč prostě nemůžeme natisknout tolik peněz, aby nikdo nebyl chudý? Ten učitel mi v tu chvíli zestárnul před očima. Nebylo třeba víc dodávat.
 
Ale zpět k Vidlákovi či humanistům obecně. V minulosti jsem se věnoval pohlavárům Třetí říše. Brutální zločinci, vedle kterých současní vůdci západu působí jako duševní trpaslíci. Úvaha jednoho z nich se mi vryla do paměti.
 
"Německo zvítězí, Německo musí zvítězit. Jinak by dějiny civilizace přestaly dávat smysl!" - Alfred Jodl, řijen 1943
 
Hegel. Dějiny jako koleje momentálního přednosty stanice. Ten západní Hegel se dnes jmenuje Fukuyama a tak poluci v čerstvě přepsaných učebnicích historie učíme, že vítězství liberální demokracie pod benevolentním dohledem Ameriky bylo vždy nevyhnutelné. Tak jako bylo pro Němce nevyhnutelné konečné vítězství Panské rasy.
 
Jinak by svět přestal dávat smysl. Jednat o cestě se nebude. Vlak umí jet jen po kolejích. Dokud nenarazí.
 

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko