Svět se sjednocuje proti diktatuře Západu. BRICS je skutečně svobodnou a demokratickou alternativou
Autor: Petr Markvart | Publikováno: 26.08.2023 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Český mainstream se vypořádal s rozšířením BRICS po svém. Radši o něm vůbec nepíše. Asi se bojí, aby nesloužil Putinovi, Si Ťin-pchingovi nebo jinému zlému diktátorovi. Země BRICS i v této fázi však pouze pochopily, že musí konečně přijmout někoho nového do svých řad a přitom to tak hezky nakombinovaly, jakoby si každá členská země nominovala jednoho nového člena (Čína dva). Co je však asi podstatné na tomto kroku je to, že ta propagovaná nejednotnost názoru zemí BRICS na přijetí nových členů, kdy Brazílie a Indie byly údajně proti, najednou musela ustoupit stranou.

JAK JSME NECHTĚLI VIDĚT, ŽE SE SVĚT MĚNÍČeský mainstream se vypořádal s rozšířením BRICS po svém. Radši o něm vůbec nepíše. Asi se bojí, aby nesloužil Putinovi, Si Ťin-pchingovi nebo jinému zlému diktátorovi. Země BRICS i v této fázi však pouze pochopily, že musí konečně přijmout někoho nového do svých řad a přitom to tak hezky nakombinovaly, jakoby si každá členská země nominovala jednoho nového člena (Čína dva). Co je však asi podstatné na tomto kroku je to, že ta propagovaná nejednotnost názoru zemí BRICS na přijetí nových členů, kdy Brazílie a Indie byly údajně proti, najednou musela ustoupit stranou.
 
Primárně šlo zajisté o ty dvě bohaté země, tedy o Saúdskou Arábii a Emíráty. Produkce ropy a jistě i členství v původně Západem inspirované skupině OPEC, hrají svou roli. Navíc se jedná o současné významné sponzory New Development Bank (NDB), která má být do budoucna hlavním financujícím ústavem zemí BRICS.
 
Naproti tomu Argentina, lapená do dluhové pasti IMF a WB, je vlastně případem opačného extrému. V každém případě se však jedná o druhou největší ekonomiku Jižní Ameriky, a to je to, co tu asi rozhodlo. Venezuela a Bolívie, případně i Mexiko, půjdou jistě hned v závěsu za Argentinou. 
 
 
Podobným případem je i Egypt. Nejlidnatější sunnitská země Afriky, dnes v zásadě závislá na finančních injekcích bohatých arabských států. Se svým obyvatelstvem, které čítá i 20 miliónů křesťanů,je nejlidnatější arabskou a druhou nejlidnatější africkou zemí. 
 
Další africkou zemí (kromě Egypta), přijatou do BRICS, je i Etiopie. Vždy samostatná, hrdá země, vzdorující zásadně muslimské (a jakékoli jiné) okupaci. Nerostné zdroje  plus 110 miliónů obyvatel, kteří vždy byli našimi kulturními partnery. 
 
K těm arabským zemím nakonec zkusme nějak přifařit i Írán. Většinově nearabskou, šíitskou, indoevropskou zemi, kterou jsme všichni (kromě Německa), v zájmu USA, za posledních 10 let pouze kopali do prdele. Jejich motivace je stejná, jako u Argentiny. Jenom k tomu má fůru plynu, jistě i ropy a tedy i peněz.
 
Co v tom vidíte, děti? Já tedy minimálně absolutní smíření ještě donedávna nesmiřitelně rozhádaných světů, a to bez zneužívání náboženských, ekomických či regionálních rozdílů v zájmu zahraničně inspirovaných "barevných revolucí". Dne 1. ledna 2024 se náš svět skutečně skokově nezmění. Ale až se plíživě začne měnit, už se k tomu moc vyjadřovat nemusíme. Zkusme o tom tedy alespoň přemýšlet a bojujme. Lidé, kteří nebojují za svojí budoucnost, jsou totiž vlastně už mrtví.
 
Edit: On už se ten svět opravdu změnil vlastně včera. To my se jenom pořád snažíme předstírat, že to asi nebude pravda... 🤫
 

Nenechte se nejapně formovat. Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko