Sankce proti Rusku: Srí Lanka žádá Putina o pomoc
Autor: JB | Publikováno: 10.07.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Na Srí Lance (Cejlonu) docházejí potraviny a léky, lidé si narozdíl od zazobaných Zápaďanů už nemohou dovolit kupovat pohonné hmoty. Vláda ostrovního státu, aby odvrátila rozjitření obyvatel proti ní se už obrátila na ruského prezidenta Vladimira Putina o pomoc před genocidními zločinnými západními sankcemi proti lidskosti, a prezident Rajapaksa přislíbil demisi v zájmu pokojného přechodu k novému vedení.

Vedle toho, že protiruské sankce likvidují západní blahobyt a ekonomiku, na země třetího světa mají efekt ještě katastrofálnější a tragičtější  - existenciální, kdy de facto způsobují genocidu nejchudší světové populace, a stávají se tam zločinem proti lidskosti. To vše z rozhodnutí politiků, kteří se ohánějí lidskými právy či ojediněle dokonce křesťanským vyznáním a hodnotami, a přitom vidí jen západní svět a nanejvýš rudě Rusko. Stamiliony lidí v rozvojových zemích - jim jsou šumák. Kde jsou lidskoprávníci a neziskovky? Vždyť propagovaná migrace a uprchlictví jsou  - jak vidno v Evropě - hlavně  pro mladé a nejsilnější.

Na Srí Lance (Cejlonu) docházejí potraviny a léky, lidé si narozdíl od zazobaných Zápaďanů už nemohou dovolit kupovat pohonné hmoty. Vláda ostrovního státu, aby odvrátila rozjitření obyvatel proti ní se už obrátila na ruského prezidenta Vladimira Putina o pomoc před genocidními zločinnými západními sankcemi proti lidskosti, a prizident Radžapaksa (tamní Fiala) přislíbil demisi v zájmu pokojného přechodu k novému vedení a poté, co mu rorezlený dav vypálil dům, je na útěku. 

Situace na Srí Lance může být předobrazem situace v dalších zemích třetího světa, a posléze i samotných evropských. Paradoxně západní sankce dostávají světové obyvatelstvo, včetně západního, do situace, kdy jim dřívější blahobyt může vrátit jedině Putin. Je teď otázkou, co kde a kdy budou lidé chtít. Každopádně v zemích třetího světa už začínají mít jasno. A pokud se evropští politici, včetně předsedajících, nebudou rvát za původní blahobyt svých občanů do roztrhání, může jim jako srílanskému prezidentovi hrozit roztrhání svými občany.

A není ani vyloučeno, že rozvědky rozvojových zemí, podobně jako kdysi Mosad, si "své" zločince "uloví" a postaví je před spravedlivý tribunál. Nebude pak jim nic platné hájit se tím, že jednali podle platných hodnot 4. Říše.

zdroj:  exxpress.at - qz.com - wtop.com - reuters.com - novinky.cz

jinak:  exxpress.at - parlamentnilisty.cz - islamizace.cz - exxpress.at

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost