"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sankce proti Rusku: Srí Lanka žádá Putina o pomoc

Autor: JB | Publikováno: 10.7.2022 | Rubrika: Asie
ropa

Vedle toho, že protiruské sankce likvidují západní blahobyt a ekonomiku, na země třetího světa mají efekt ještě katastrofálnější a tragičtější  - existenciální, kdy de facto způsobují genocidu nejchudší světové populace, a stávají se tam zločinem proti lidskosti. To vše z rozhodnutí politiků, kteří se ohánějí lidskými právy či ojediněle dokonce křesťanským vyznáním a hodnotami, a přitom vidí jen západní svět a nanejvýš rudě Rusko. Stamiliony lidí v rozvojových zemích - jim jsou šumák. Kde jsou lidskoprávníci a neziskovky? Vždyť propagovaná migrace a uprchlictví jsou  - jak vidno v Evropě - hlavně  pro mladé a nejsilnější.

Na Srí Lance (Cejlonu) docházejí potraviny a léky, lidé si narozdíl od zazobaných Zápaďanů už nemohou dovolit kupovat pohonné hmoty. Vláda ostrovního státu, aby odvrátila rozjitření obyvatel proti ní se už obrátila na ruského prezidenta Vladimira Putina o pomoc před genocidními zločinnými západními sankcemi proti lidskosti, a prizident Radžapaksa (tamní Fiala) přislíbil demisi v zájmu pokojného přechodu k novému vedení a poté, co mu rorezlený dav vypálil dům, je na útěku. 

Situace na Srí Lance může být předobrazem situace v dalších zemích třetího světa, a posléze i samotných evropských. Paradoxně západní sankce dostávají světové obyvatelstvo, včetně západního, do situace, kdy jim dřívější blahobyt může vrátit jedině Putin. Je teď otázkou, co kde a kdy budou lidé chtít. Každopádně v zemích třetího světa už začínají mít jasno. A pokud se evropští politici, včetně předsedajících, nebudou rvát za původní blahobyt svých občanů do roztrhání, může jim jako srílanskému prezidentovi hrozit roztrhání svými občany.

A není ani vyloučeno, že rozvědky rozvojových zemí, podobně jako kdysi Mosad, si "své" zločince "uloví" a postaví je před spravedlivý tribunál. Nebude pak jim nic platné hájit se tím, že jednali podle platných hodnot 4. Říše.

zdroj:  exxpress.at - qz.com - wtop.com - reuters.com - novinky.cz

jinak:  exxpress.at - parlamentnilisty.cz - islamizace.cz - exxpress.at

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
 

2367 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro obětování Evropy na zastavení Ruska? Putin prohlásil, že jaderná konfrontace by skončila zničením Evropy, ale pak už by zřejmě ve válce nikdo nepokračoval. Jste pro obětování Evropy v zájmu světového míru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!