Muž testoval svobodu projevu v ČR. Agilní aktivisté vládních stran ho okamžitě udali za podporu Ruska
Autor: Petr Markvart | Publikováno: 09.04.2024 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Pavel Křivka, kterého znám a vážím si ho za mnoho věcí, které v životě udělal (i za některé, které neudělal), dnes praktickým pokusem prokázal, že pětidemoliční spoluobčané jsou připraveni (zatím slovně) zajistit, potrestat a rozcupovat na prvočinitele kohokoliv, kdo bude nosit oblečení s ruskými symboly.

Pavel Křivka, kterého znám a vážím si ho za mnoho věcí, které v životě udělal (i za některé, které neudělal), dnes praktickým pokusem prokázal, že pětidemoliční spoluobčané jsou připraveni (zatím slovně) zajistit, potrestat a rozcupovat na prvočinitele kohokoliv, kdo bude nosit oblečení s ruskými symboly.
 
 
Je hezké vidět, že přituhuje a že svoboda projevu má pro libtardy opravdu nulovou hodnotu. Za trička s americkou symbolikou (a že jich bylo), si nás v 80. letech nedovolili obtěžovat ani bolševici a jejich pohůnci (jako např. dnešní pan prezident Pavel). A že by se tehdejší působení Američanů, např. jejich invaze na Grenadu (1983), bombardování Libye (1986) nebo násilná změna režimu v  Panamě (1989), daly charakterizovat jako "agrese", "genocida" nebo alespoň "speciální vojenská operace", aby měli k té buzeraci důvod. A tak  jsem ani tehdy nezažil, že by se mým USSA tričkem, či názory na tuto zemi zabýval nějaký komunistický policajt.
 
Takže se tedy všichni připravme na dobu, kdy budou názory odlišné od vládních doktrín, prohlášeny nejenom za "nepřijatelné", ale též za "nepřátelské" a jako takové tedy za trestně postižitelné. Mezitím, co by se měly orgány, činné v trestním řízení zabývat drobnostmi, jako na základě jakých konkurenčních kritérií a podmínek byl vybrán letoun F-35 nebo za čí peníze (nás všech) si koupil bohatě dotovaný ukrajinský prezident soukromé nemovitosti v zahraničí.
 
Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko