V rozpočtu nejsou peníze pro české školství, ale stovky miliónu korun pro Ukrajinu se najdou?
Autor: Martin Kavka | Publikováno: 05.04.2024 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Takže asi tak!!!!! Zatímco náš fialový panák mluví, že Ukrajina nesmí padnout, tak na Ukrajině proběhl průzkum a jen 8% ukrajinských mužů je ochotno dobrovolně vzít zbraň a jít bojovat. Slovy osm procent!! Mezitím polský ministr Radosław Sikorski v Bruselu řekl, že se formují jednotky NATO zformované z nejmenovaných zemí NATO, které budou působit na Ukrajině. Mimo podpůrných jednotek tam mají být vyslány i elitní oddíly.

Takže asi tak!!!!! Zatímco náš fialový panák mluví, že Ukrajina nesmí padnout, tak na Ukrajině proběhl průzkum a jen 8% ukrajinských mužů je ochotno dobrovolně vzít zbraň a jít bojovat. Slovy osm procent!! Mezitím polský ministr Radosław Sikorski v Bruselu řekl, že se formují jednotky NATO zformované z nejmenovaných zemí NATO, které budou působit na Ukrajině. Mimo podpůrných jednotek tam mají být vyslány i elitní oddíly. 
 
Jeho slova víceméně potvrdil konzultant amerického ministerstva zahraničí USA Edward Luttwak.  Důvodem je, že Ukrajina nesmí prohrát.
 
Nevím o co se zde hraje. Nejen analytici, ale i naši generálové, jako generál Šedivý mluvili o tom, že Rusko na Ukrajinu zaútočilo s necelými 200 tisíci vojáky. Kdyby Rusko chtělo Ukrajinu obsadit celou, muselo by zaútočit minimálně s osminásobkem, protože Ukrajina měla v té době ve zbrani kolem 500 až 800 tisíc vojáků. Ani v současné době, kdy Ukrajina deklaruje, že má ve zbrani těch 800 tisíc vojáků, ruské síly, včetně podpůrných a logistických jednotek nepřesahují 400 tisíc. Přesto Ukrajina prohrává a další zbraně tomu nemohou zabránit. Protože ochota Ukrajinců bojovat klesá. Nejen, že klesá, ale množí se případy dezerce, snahy utéci z Ukrajiny. 
Jestliže samotní Ukrajinci odmítají bojovat za Ukrajinu, proč sílí názory a odhodlání, aby za Ukrajinu bojovalo NATO? Ukrajinci za svou zem odmítají umírat a Evropani by měli?  Zvláštní je, že pro tuto možnost horují ti, kteří nikdy do války nepůjdou. 
 
 
A na závěr moje malá poznámka. Necítí se naše vláda trapně, když v rozpočtu nenajde peníze na uklízečky, kuchařky, údržbáře ve školách, protože na to nejsou desítky miliónu korun, ale vyšší stovky miliónu korun pro Ukrajinu se najdou? Když se lidé musí spojit a uspořádat sbírku pro nemocné dítě, kde je potřeba 1,5 mil. korun, protože stát na to nemá, ale nacpe miliardy korun do zbytečných neziskových organizací? 
 
Stát nemá desítky miliónu na zdravotnictví, ale na Ukrajinu poslal již přes sto miliard korun. Důchodci ujídají z chlebíčku, tak jím skrouhneme těch jejich luxusních dvacet průměrných tisíc, protože by to státní rozpočet stálo vyšší desítky miliónů, ale vyšší stovky milonů na zbraně pro Ukrajinu najdeme. 
 
"Klauni, jsou to klauni!" burácely děti.
 
Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko