Vedle Ukrajiny vede Rusko zásadnější boj o svou budoucnost
Autor: JB | Publikováno: 12.04.2024 | Rubrika: Afrika
Ilustrace
Zatímco válka na Ukrajině díky ochabování Západu se pro Rusko draze ale přece pozvolna vyvíjí v jeho prospěch, vede megazemě daleko zásadnější boj o svou budoucnost. S tím jak za Putina Rusové bohatli a bohatnou, mládež, která se narodila do vaty, odhlédá od tradičních, na křesťanství založených hodnot, a adoruje rozkladnému západnímu hedonizmu a liberalizmu. Jak ostatně už starověký prorok Izaiáš nikoli překvapivě sumarizoval: příčinou úpadku Sodomy a Gomory byla sytost chleba a hojnost pokoje, či oním pozdějším římským: chléb a zábavu. Prezident Putin chce nyní maximální měrou ruskou mládež odvrátit od "západního satanizmu" ke křesťanským hodnotám, ze kterých vychází i současná ideologie Ruského státu.

Zatímco válka na Ukrajině díky ochabování Západu se pro Rusko draze ale přece pozvolna vyvíjí v jeho prospěch, vede megazemě daleko zásadnější boj o svou budoucnost. S tím jak za Putina Rusové bohatli a bohatnou, mládež, která se narodila do vaty, odhlédá od tradičních, na křesťanství založených hodnot,  a adoruje rozkladnému západnímu hedonizmu a liberalizmu. 

Jak ostatně už starověký prorok Izaiáš nikoli překvapivě sumarizoval: příčinou úpadku Sodomy a Gomory byla sytost chleba a hojnost pokoje, či oním pozdějším římským: chléb a zábavu. 

Prezident Putin chce nyní maximální měrou ruskou mládež odvrátit od "západního satanizmu" ke křesťanským hodnotám, ze kterých vychází i současná ideologie svébytnosti Ruského státu, a zachovat ji tak patriotistickou. Pokud by západní sankce mšly dopad na bohatnutí Rusů, v podstatě by jeho "výchovné intenci" šly na ruku, nicméně, jak ukazuje už 12. (!!?) balíček, je Západ na Rusko ve spolupráci s ostatním světem krátký. Naopak, co Putinovu výchovnému záměru hraje na ruku, je to, že na Západě se odmítá všechno ruské, dokonce i kultura, ba samotní Rusové.

80% Rusů pak v anketách udává, že jsou hrdí na to, že jsou Rusové, Putinova patriotistická linie  stále nachází většinovou podporu, stejně jako vyhlášení roku 2024 rokem rodiny a její ekonomické podpory. A i když je v Rusku jen 70% pravoslavných a Putin vyzývá k respektu a návratu k náboženským - pravoslavným, islámským, budhistickým, židovským - kořenům, tata všechna skýtají platformu proti Západu, nakolik tento ve svém liberálním nerepektování je s nimi více či méně v rozporu. Ideologie Ruska za tradiční hodnoty vůči "novým evropským" či "novým západním", má tak doma plošnou podporu. Stejně tak patriarcha Kiril nazval speciální vojenskou operaci svatou válkou (“svyashchyennaya voyna” o “Guerra Santa”).

zdroj: https://www.larazon.es

Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....

Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?

Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...

Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání

Druhá mešita v Brně - informace

Česka vláda nás chce umlčet a chce omezit šíření informací o hrozbě islamizace a masové migrace!

Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko