Česká media a experti lhali a šířili dezinformace o ztrátách Rusů na Ukrajině
Autor: Martin Kavka | Publikováno: 08.05.2024 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Karty se nám začínají obracet. Západní vojenští analytici uvedli, že doposud uváděné ruské ztráty byly „poněkud nadsazené“ Podle posledních informací od začátku války na Ukrajině Rusové ztratili kolem 120 tisíc mužů. (Mrtví, ranění, nezvěstní) Oproti tomu ukrajinské ztráty jsou kolem 300 tisíc mužů. Spíše více. Navíc ruské ztráty se snižují a ukrajinské zvyšují.

Karty se nám začínají obracet. Západní vojenští analytici uvedli, že doposud uváděné ruské ztráty byly „poněkud nadsazené“ Podle posledních informací od začátku války na Ukrajině Rusové ztratili kolem 120 tisíc mužů.  (Mrtví, ranění, nezvěstní) Oproti tomu ukrajinské ztráty jsou kolem 300 tisíc mužů. Spíše více. Navíc ruské ztráty se snižují a ukrajinské zvyšují. 

A to není vše. Jak dnes řekl i generál Šedivý, Rusové dokázali prolomit kódy amerických raket a úspěšně je sestřelují. Velký výkon na národ, o kterém nám bylo dva roky tvrzeno, že na Ukrajině krade ledničky a pračky, aby měli čipy do raket, zatímco ve stejnou dobu američtí youtubeři ukazovali narvané obchody s bílou technikou v Moskvě. 
 
Dva roky naše média tvrdí, jak Rusové mají velké ztráty a jak jsou Ukrajinci geniální. V diskusích to pak vypadalo, že někteří při čtení ruských ztrátách prožívali svůj první orgasmus. Pamatuji si, jak se naši novináři smáli a spolu s nimi i diskutéři, když se objevily ruské tanky s ochrannou mříží nad věží.  Jejda, to bylo radosti. Podívejte se na ty ruské negramoty. Uplynulo několik měsíců a média začala psát „Ukrajinci napodobují Rusy v účinné ochraně proti dronům“ , a diskutéři? No jasně, že zase otočili, ale ve stylu „I Rusa občas napadne něco dobrého“ 
 
Ukrajina prohlásila, že neuznává volby prezidenta v Rusku a Putin je nelegálně zvolený prezident Ruska. Nebudu rozebírat tento dle logiky slovní nesmysl. Spíše by mě zajímalo, co po 20.5. budou všichni říkat o mandátu Zelenského. Protože jeho mandát končí a nejen to, většina zákonů a nařízení na Ukrajině byla vydána na základě prezidentských dekretů bez posvěcení parlamentem a z parlamentu byly vyhozeny všechny opoziční strany, mimo těch, které jsou „proukrajinské“ 
 
Stejně jako v politice je to i v náboženství. Byla zakázána Pravoslavná církev a Bankova se snaží, aby všichni věřící podléhali státem vytvořené ukrajinské církvi. Zatýkají se kněží sloužící podle východních obřadů a tradic. Pravoslavní kněží jsou odvádění na frontu násilím jako řádoví vojáci. Tohle nedělali ani nacisté! Pravoslavným věřícím je zakazován vstup do kostelů, jsou z kostelů vyhazování. A nejde jen o křesťany. Synagogy v Kyjevě již byly několikrát pomalovány hákovými křížemi. Židovští vojáci v ruské armádě jsou nazýváni zrádci. Zrádci čeho? 
 
Nevím zda Černochová dnes neomdlela, když Italský ministr obrany Guido Crosetto dnes vyzval k příměří na Ukrajině a mírovým jednáním s Ruskou federací, protože se domnívá, že západní sankce nepřinesly očekávaný efekt a sám Západ přecenil svůj vliv ve světě a věřil, že sankce zastaví Putinův invaze. Ministr také řekl, že v předvečer protiofenzívy ukrajinských ozbrojených sil v létě 2023 osobně vyzval prezidenta Vladimira Zelenského, aby se těchto plánů vzdal, protože se domníval, že jsou „odsouzeny k neúspěchu“
 
A do toho Zelenský, v největší svátek křesťanů Velikonoc, které Pravoslavní slavili tento uplynulý víkend řekl, že Bůh nese na ukrajinskou vlajku a má ukrajinské nárameníky a je na ukrajinské straně. Dalo by se říci, že zoufalý člověk, dělá zoufalé činy. Jenže tady nejde o zoufalost. Protože v Zelenského projevu také zaznělo, že Ukrajinci jsou Bohu milý a vyvolený národ. To není zoufalost, ale nabubřelost. Zelenský je možná národností Žid, ale myšlením je to primitiv. V jedné větě urazit židy a křesťany se povede málokomu. 
 
Bojujeme do posledního Ukrajince? Asi ano. Již před několika měsíci jsem psal, že na Ukrajině jsou vesnice, kde už není žádný muž, který by pohřbil mrtvé. Tedy, všichni muži z vesnice jsou již mrtví. Dnes se sváží na frontu lidé s mentálním a fyzickým poškozením, tedy invalidé a podle nového ukrajinského výnosu jsou k mobilizaci schopní lidé i s rakovinou, srdečními a ledvinovými problémy. A k tomu si Ukrajinci sdílí na Telegramu plačící 17-18 let ukrajinské vojáky odjíždějící na frontu. Násilně odvedené. Trochu to připomíná fotku, kde Adolf Hitler v chladných dubnových dnech roku 1945 podává ruku německým puberťákům, jen s tím rozdílem, že ti němečtí puberťáci věřili v nacistickou ideologii, kdežto ti ukrajinští jsou násilím odvlečeni na smrt. 
 
Je mi vážně špatně z tlemícího se Fialy v tričku, kde český lev skladuje granáty pro Ukrajinu, stejně tak z Černochové, která tvrdí, že mír na Ukrajině ano, ale podle ukrajinských podmínek, protože možná by se tato dáma měla zajít zeptat na Ukrajinu. Vtip je v tom, že zatímco u nás se prezentuje odhodlání Ukrajinců bojovat, tak skutečnost je taková, že nic takového není. Ukrajinská média manipulují s průzkumy, aby to vycházelo ve prospěch Ukrajiny, tedy spíše dle přání Kyjeva. Jenomže tuhle hru už přestávají hrát média a politici na Západě a začínají zveřejňovat jiná čísla. Většina Ukrajinců nechce umřít za Kyjev a politiku Zelenského. Většina Ukrajinců nevěří Zelenskému.  Ale to by snad naše rozvědka a tím pádem Černochová měla vědět. 
 
Ale chápu, v zemi, kde za zpoždění vlaků může Rusko a ekonomickou situaci Babiš

 

Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....

Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?

Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...

Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání

Druhá mešita v Brně - informace