Energetická bezpečnost Evropy. Naši politici vše podělali a podřídili se tureckým islamistům
Autor: Martin Gust | Publikováno: 23.08.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Plánovaný plynovod z Izraele EU tipla, protože se nelíbil Erdoganovi a Erdogana si musime předcházet, neboť místo nás, kterým se stavění zdí hnusí, postavil na svých hranicích dlouhou zeď, za kterou jakž takž drží syrske uprchlíky.

Plynové střípky pro zasmání - podle frakovacich firem by Británie měla z vlastních ložisek zásobu na 50 let spotřeby. Asi trochu přehánějí, ale myslim že kapacity by se našly i v dalších zemích. Španělsko má 6 terminálů na LNG, Německo ani jeden. Plánovaný plynovod přes Pyreneje byl před časem zastaveny kvůli ekologickým aktivistům. Teď, když si Helmuti vzpomněli, že by se hodil, bude prý dokončený "do osmi až devíti měsíců." Zlatý voci.
 
Plánovaný plynovod z Izraele EU tipla, protože se nelíbil Erdoganovi a Erdogana si musime předcházet, neboť místo nás, kterým se stavění zdí hnusí, postavil na svých hranicích dlouhou zeď, za kterou jakž takž drží syrske uprchlíky.
 
To, že nás čeká malér, bylo jasné ne v únoru, ale už v prosinci, kdy ceny plynu poprvé vystřelily nahoru, protože trh si snadno spočítal, že pokud opravdu Unie najede na svůj geniální Green Deal, bude plyn jediný možný nástroj jakým půjde stabilizovat rozvodnou síť.
 
V únoru Putin využil situace, do níž jsme se jako banda vypatlanych dementu sami pracně a nákladné vmanipulovali a změnil malér na krizi.
 
Teď končí srpen a za celou tu dobu v Evropě ohledně energii nikdo nic podstatného neudělal.
Jediné, čeho máme hojnost, jsou fráze a velká gesta.
Spolčení lumiku.
 
Zdroj: REUTERS
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: