Ne imigraci do našeho sociálního systému!
Autor: JB | Publikováno: 26.08.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Rakouský rada pro integraci Wolfgang Hattmannsdorfer má jasno: Ne imigraci do našeho sociálního systému! Je nabíledni, že stále více žadatelů o azyl přichází ze zištných ekonomických důvodů. Proti takovým je třeba rozhodného postupu. Nelidské? Nikoli. Přiznávám se k naší zodpovědnosti za lidi ohrožené na životě válkou, ale přiznávám se také ke zodpovědnosti neponechat náš sociální systém v bezděčnosti.

Rakouský rada pro integraci Wolfgang Hattmannsdorfer má jasno: Ne imigraci do našeho sociálního systému! Je nabíledni, že stále více žadatelů o azyl přichází ze zištných ekonomických důvodů. Proti takovým je třeba rozhodného postupu. 
 
Nelidské? Nikoli. Přiznávám se k naší zodpovědnosti za lidi ohrožené na životě válkou, ale přiznávám se také ke zodpovědnosti neponechat náš sociální systém v bezděčnosti.
zdroj: krone.at
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:
Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: