Po Polsku dokončila protiimigrantský plot i Litva
Autor: JB | Publikováno: 30.08.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
Po Polsku dokončila čtyřmetrový protiimigrantský plot z ostnatého drátu na hranicích s Běloruskem i Litva. Premiérka Ingrida Simonyte potvrdila, že země bude pokračovat v přísné proti-imigrantské politice...

Po Polsku dokončila v délce 550 km čtyřmetrový protiimigrantský plot z ostnatého drátu na hranicích s Běloruskem i Litva. Premiérka Ingrida Simonyte potvrdila, že země bude pokračovat v přísné proti-imigrantské politice.
 
Podobně jako v jihoevropských zemích, stouply imigrační tlaky i na bělorusko-litevské hranici, kdy za letošní rok do země proniklo na 4200 imigrantů z Afriky a Středního Východu. Protiimigrantský plot totiž není technicky možné postavit na hraničních jezerech, močálech a řekách. Navíc se jej běloruští pohraničníci prý snaží poškozovat a prostřihávat, aby imigranti mohli do Litvy proniknout.
Právě Litva se postarala v politickém žargónu  o zdomácnění pojmu "imigrační hybrydní zbraň" (v rukou Ruska a  Běloruska).
zdroj: https://www.krone.at - https://www.7sur7.be - https://www.delfi.lt

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: