Přituhuje: Masivní demonstrace v Berlíně proti drahotě a za ruský plyn
Autor: JB | Publikováno: 09.10.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
V Berlíně se včera uskutečnila doposud jedna z nejmasovějších demonstrací proti německé vládě, zdražování energií a ruským sankcím. Mezi německými vlajkami se objevovaly i ruské, demonstranti skandovali "Jme lidi!", požadovali odstoupení ministra energetiky Habecka, zastavení zdražování energií, zrušení sankcí a obnovení dodávek ruského plynu. Na adresu vlády se nesla obvinění, že chce z Německa udělat chudobnou a zaostávající zemi a že ji přivedla na pokraj války.

V Berlíně se včera uskutečnila doposud jedna z nejmasovějších demonstrací proti německé vládě, zdražování energií a ruským sankcím. Mezi německými vlajkami se objevovaly i ruské, demonstranti skandovali "Jme lidi!", " Německo v prví řadě!", "Konec sankční politice!" požadovali odstoupení ministra energetiky Habecka, zastavení zdražování energií, zrušení sankcí a obnovení dodávek ruského plynu.

Na adresu vlády se nesla obvinění, že spolu se zelenými chce z Německa udělat chudobnou a slabou zemi a že ji přivedla na pokraj války.

Demonstranti manifestovali u Reichstagu a Brandenburské brány. Policejní odhad, který bývá hodně při dolní hranici, hovoří o 10 000 demonstrantech. Hlavním svolatelem a organizátorem byla trojka německé politické scény - pravicově konzervativní strana Alternativa pro Německo (AfD).

zdroj: 7sur7.be -rbb24.de - welt.de - berlinspectator.com - 

tellerreport.com - newsrnd.com - youtube.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: