Evropská komise hodlá zastavit Polsku vracení části jim odvedených peněz, aby ho donutila k poslušnosti
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 24.10.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Podle informace ze SPIEGELu vytáhla Evropská komise proti Polsku doposud nejostřejší zbraň. Varšavě hrozí nevyplacením financí do prakticky veškerých strukturálních fondů. Polsku by to způsobilo enormní škody. Jednalo by se o 120 miliard euro, které by mělo mezi lety 2021 - 2027 obdržet z evropského rozpočtu.

Podle informace ze SPIEGELu vytáhla Evropská komise proti Polsku doposud nejostřejší zbraň. Varšavě hrozí nevyplacením financí do prakticky veškerých strukturálních fondů. Polsku by to způsobilo enormní škody. Jednalo by se o  120 miliard euro, které by mělo mezi lety 2021 - 2027 obdržet z evropského rozpočtu.
 
Kromě migračního, integračního, azylového, sociálního fondu, fondu vnitřní bezpečnosti, ochrany hranic a fondu vízové politiky jde o 75 mld. do fondu kohezního, určeného pro vyrovnání rozdílů mezi hospodářsky silnými a slabšími regiony. Polsko je doposud největším příjemcem podpory z Bruselu.
 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus