"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigrace podkopává bezpečnost v Evropě: Meloniová

Autor: JB | Publikováno: 4.2.2023 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Itálie

Při své včerejší návštěvě kancléře Scholze v Berlíně si italská premiérka Meloniová nebrala servítky. Tím spíše, že se již v dřívějších letech vyjádřila, že je na Německo. alergická. Imigraci Scholzovi omlátila tak o hlavu, že simultánní překladatelé byli v úzkých jak mu to přeložit.

Imigrace podkopává vnitřní bezpečnost v Evropě, byla jasná message kancléřovi země, která má jeden z největších podílů na jejím rozpoutání a udržování. Německá si plete ekonomickou imigraci s právem na azyl. Uprchlíci a imigranti nejsou jedno a totéž. Většina přicházejících (mimoevropských) na azyl nemá nárok, a my potřebujeme mít prostor pro ty, kdo ho mají, jako třeba Ukrajinci. Nemůžeme připouštět, aby imigrační politiku určovali převaděčtí mafiáni, myla Scholzovi hlavu Meloniová.

Po své kritice  Meloniová nastínila i další koncept. Není možná řešit imigrantský problém, až když imigranti přijdou, ten je nutné podvázat již v zemích jejich původu. Scholz navázal na tento bod s tím, že by s těmito zeměmi sjednány dohody a měly být ponechány legální kanály pro imigraci, nakolik prý "Evropa imigraci potřebuje".

zdroj: abc.es - youtube.com - open.online - fanpage.it

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

1320 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro obětování Evropy na zastavení Ruska? Putin prohlásil, že jaderná konfrontace by skončila zničením Evropy, ale pak už by zřejmě ve válce nikdo nepokračoval. Jste pro obětování Evropy v zájmu světového míru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!