"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigrace podkopává bezpečnost v Evropě: Meloniová

Autor: JB | Publikováno: 4.2.2023 | Rubrika: Amerika
Vlajka - Itálie

Při své včerejší návštěvě kancléře Scholze v Berlíně si italská premiérka Meloniová nebrala servítky. Tím spíše, že se již v dřívějších letech vyjádřila, že je na Německo. alergická. Imigraci Scholzovi omlátila tak o hlavu, že simultánní překladatelé byli v úzkých jak mu to přeložit.

Imigrace podkopává vnitřní bezpečnost v Evropě, byla jasná message kancléřovi země, která má jeden z největších podílů na jejím rozpoutání a udržování. Německá si plete ekonomickou imigraci s právem na azyl. Uprchlíci a imigranti nejsou jedno a totéž. Většina přicházejících (mimoevropských) na azyl nemá nárok, a my potřebujeme mít prostor pro ty, kdo ho mají, jako třeba Ukrajinci. Nemůžeme připouštět, aby imigrační politiku určovali převaděčtí mafiáni, myla Scholzovi hlavu Meloniová.

Po své kritice  Meloniová nastínila i další koncept. Není možná řešit imigrantský problém, až když imigranti přijdou, ten je nutné podvázat již v zemích jejich původu. Scholz navázal na tento bod s tím, že by s těmito zeměmi sjednány dohody a měly být ponechány legální kanály pro imigraci, nakolik prý "Evropa imigraci potřebuje".

zdroj: abc.es - youtube.com - open.online - fanpage.it

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

831 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Mají právo na sametovou revoluci i země v Africe? V souvislosti se svrháváním koloniálního jha v Mali, Burkina Faso, a nyní v Nigeru vyvstává před našincem otázka: Mají právo na sametovou revoluci i země v Africe?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!