"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Fialova vláda připravuje okradení nejchudších Čechů, aby stát měl na utrácení

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 6.2.2023 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

V Česku, oproti jiným středoevropským a západoevropským zemím, bydlí vysoké procento občanů "ve vlastním". Nejsem sociolog a nemám k tomu žádná čísla, jen jsem to srovnání kdysi četla. Jistě to souvisí i s tím, že se lidé drží po generace svých obcí, jak známo, stěžují si na to i montovny, které nechápou. Nájemní soukromé bydlení doposud nijak nepřitahovalo a po dlouhá desetiletí ani existovat nemohlo. Družstevní panelákové bydlení, na které se léta šetřilo a v Praze pro Pražáky bylo skoro nedosažitelné, dnes poskytuje důchodcům často jedinou jistotu, že v dobách rychle rostoucí inflace neskončí pod mostem nebo na žebračenkách.

Často to bývá jediný majetek. Vím to, bydlím se "starousedlíky" na 45 let starém pražském sídlišti. Chataření a chalupaření, které v dobách totality pomáhalo přežít nesvobodu a  nabízelo komfort soukromí, bylo a je dodnes masovým hnutím. Všelijak slepené výtvory sice občas  hyzdí obce a krajinu, ale plnily a plní dodnes svou funkci. V naprosté většině to ani dnes nejsou žádné zámky. Vystavěla je po sobotách a nedělích za pomoci celých rodin generace dnešních důchodců a jejich rodičů a dědí je zase dál jejich děti. Pro hladový stát snadná  a hanebná kořist. Ve své podstatě to je skrytá forma vyvlastnění těch nejchudších.

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví
1216 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!