"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Trump chce vyhnat válečné štváče z Bílého domu a Pentagonu

Autor: JB | Publikováno: 23.2.2023 | Rubrika: Amerika
socha_svobody

Video: V Bílém domě je potřeba uklidit a válečným hujerům dát padáka! Bývalý americký prezident Donald Trump dává jasné kontury své příští kandidatuře: z Bílého domu a Pentagonu chce vyhnat válečné štváče (We need to clean house of all of the warmongers and "America Last" globalists), kteří zatahují Ameriku a NATO do nepotřebných a zdlouhavých válek.

Třetí světová válka nebyla nikdy blíže než nyní. Musíme vyhnat ty válečné hujery, globalisty a poskoky hlubinného státu z Pentagonu, ministerstva zahraničí a vojensko-průmylového komplexu! Je třeba odmítnout katastrofické kibicy generálů a tzv. diplomatů na zamini, ktřeří punktují revoluce na Ukrajině a jsou posedlí narvat Ukrajinu do NATO (obsessed with pushing Ukraine toward NATO), prohlásil bývalý prezident USA, Donald Trump.

Válka na Ukrajině by za jeho mandátu nikdy nezačala, a bude-li znovu zvolen ukončí ji během 24 hodin. Trump by vedl vojenskou politiku USA výsostně v zájmech USA. Podívejte se na ty rádodajné válečné štváče a globalisty, kteří podporují naše oponenty, protože jsou kandidáty války!, ostrakizoval Trump současnou americkou administrativu.

zdroj+videoRealClearPolitics - twitter.com - thegatewaypundit.com - ntd.com - 

alethonews.com - theepochtimes.com - cubasi.cu/

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

 

 

1004 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!