"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Arogance a nabubřelost současné vlády ODS+KDU-ČSL+STAN+TOP09+PIRATI se zvětšuje

Autor: Jana Marková | Publikováno: 11.3.2023 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

⁉️Odporná arogance současné moci úspěšně posunuje hranice až na hranu. Sem tam i za hranu. Finančního rozpočtu, dobrých mravů a koneckonců leckdy i zákona. Aneb jak si vláda kupuje média. 
 
👉Pokaždé, když ráno otevřu různé deníky, nestačím se divit, jak bezskrupulózně si tato parta přisvojuje všechnu moc. Jak nám všem demonstruje, že teď už si může dovolit všechno. A že jsou v podstatě nepostižitelní. Úplně klidně si vytřou pozadí se státními financemi, se svobodou slova, i s námi všemi.
 
❌Můžou si dovolit upalovat hlavu odcházejícího prezidenta a procházet se s ní demonstrativně po Hradě a nikdo neudělá nic. Mohu mít proti Miloši Zemanovi milion výtek, a také je mám, ale zároveň to byl on, kdo pro nás uzavřel stavidla bezuzdné migrační vlny, když válcovala na pokyn madam Merkel Evropu. Byl to také on, kdo byl dvakrát přímou volbou zvolen prezidentem této země, a pokud ho někdo z těch novodobých „demokratů“ za vulgárnost kritizuje a dovolává se při tom slušnosti a respektu, nemůže se potom sám chovat jako naprosté hovado. Nebo vlastně už může? 
 
👉Můžou si dovolit veřejně tolerovat za osobního dozoru ministra vnitra banderovské vlajky a nikdo neudělá nic. Inu není nacista jako nacista. Už ne. 
 
❌Můžou si dovolit účelově převolit Radu ČT tak, aby Kavčí hory už navždy patřili pouze těm co vládnou, můžou si dovolit změnit volební zákon a zavést korespondenční volbu tak, aby už vládli právě oni, a na věky věků. Přerod má být definitivní a nezvratný. Média nám k tomu dopomoz. 
 
Spousta dezinformací se nakonec ukázala být pravdivými fakty, možná proto tak vadí Fialovi a jeho vládě?
Spousta dezinformací se nakonec ukázala být pravdivými fakty, možná proto tak vadí Fialovi a jeho vládě?
 
👉A mohou si zasponzorovat a pojistit z peněz nás všech i ostatní média, která si vyberou. A udělali to. Netransparentně a jen několik týdnů před koncem ve funkci zmocněnec vlády pro oblast médií a dezinformací Michal Klíma rozdělil pro vybraná česká média miliony korun. Smlouvu na nákup mediálního prostoru uzavřel Úřad vlády poslední lednový den, a mediální agentuře Lion Communications za to zaplatil přes 7,5 milionu korun bez DPH. Ta potom měla  „inzerci“ do předem vybraných médií zadat. Podle jakého klíče je Úřad vlády vybral, není známo. A oznámit to nehodlá. Za co je tedy těch 7,5 milionu korun? Za to, že odešle sekretářka pár formulářů na předem domluvené adresy? No bravo. 🤢
 
❌Bohužel to, že celá tato pozice zmocněnce pro boj s dezinformacemi byla naprosté chucpe a na nátlak veřejnosti v ní musel Klíma po necelém roce skončit, a následně byla zrušena jako taková, ovšem v tomto případě nemění vůbec nic. Narychlo ušitý kontrakt platí. Miliony ze státní kasy potečou tam, kam mají. 
 
👉Taky vám to přijde jako regulérní úplatek vytažený z našich kapes? Mně ano. To bylo řevu, že Andrej koupil Mafru. A není toto stejné? Nekupuje si regulérně pomocí jakoby reklamy vládní koalice jen další a další novinářské patolízaly? A slyšíte to někoho napadat, zpochybňovat nebo dokonce žalovat? Ne? Není to divné?🤨
 
Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Jak se (ne)hlasuje v europarlamentu aneb otevřený výsměch voličům od europapalášu

 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost  | válka
1250 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Kterou současnou speciální vojenskou operaci odsuzujete nejvíce?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!