"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Japonsko kráčí k největšímu propadu populace na světě, ale je to špatně?

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 25.5.2024 | Rubrika: Asie
Holčička

"Já zvednu porodnost. Potřebujeme genocidu jako lék přelidnění. Redukovat idioty. Dovolujeme neschopným mužům mít děti. Schopní se upracují k smrti. Proto je Japonsko slabé. To si musíte přiznat." - Takaši Tačibana, lídr strany NHK.
 
 
Je to magor. Ve společnosti posedlé konformitou a sociálními tabu může ale i magor sehrát prospěšnou roli. Když reportéři vyzpovídají obecního blázna, za maskou šílence se objevuje jiskra. "I suši dnes vyrobí automat, kdo lidem nakukal, že jich musí být miliardy?" V zemi, kde průměrný věk už překročil padesátku se ještě starší politici předhánějí ve lhaní seniorům. Blázen možná prohlédl, že sociální stát funguje jako pyramidová hra. Zaplatí ji ti, co nastoupili jako poslední. "Novináři nám nadávají, že prý zpochybňujeme lidská práva starců. Že je chceme poslat do basy, pravda, že je oni do basy chtějí. Chtějí teplé jídlo, čistou postel, televizi a lékaře na patře. Potřebují catering, ne peníze." Polovina japonských mužů je single. Polovina těch singlů nikdy neztratila panictví. Jak se ukazuje Japonsko tu jen předběhlo zbytek světa. Čína i západ je dohání.
 
Taro Jamamoto neváhá s mravně správnou reakcí: "Je pro mě šokující, že takové názory dostanou veřejný prostor! Eugenika, třídění lidí. Kdo se zbavuje předků, bude se zbavovat i nemocných. Sám můžete být další na řadě, Tačibano." Reiwa Šinsengumi kam patří pan Jamamoto se hlásí k progresivní levici. Asi nepřekvapí, že kromě otevření státních hranic a importování mnoha miliónů cizinců, sami nemají vizi, co dál. 
 
Ošetřovatelka Rie Takaoka vzpomíná. "Hodně starých lidí odmítá starobní penze. Stydí se za to, že jsou přítěž. Řeknou vám, že chtějí prostě zemřít v klidu. Mám z toho trendu obavy." Zatím snad zbytečně. NHK i Reiwa Shinsengumi zůstávají mimo hlavní proud.
 
Ty statistiky jsou reálné. A my se jim začínáme rychle přibližovat, Michale. V USA počet single mužů mezi 18-30 stoupl ze 48% na 62% za posledních pět let. Za posledních patnáct let se ve stejné věkové kategorii čtyřikrát zvýšil počet paniců.
 
Za posledních patnáct let také vzrostl počet sebevražd mezi studentkami. Dvakrát. Já si vlastně nejsem jistý zda tu existuje jen jeden hlavní viník. Automatizace, izolace lidí, antikoncepce, drahé bydlení to vše hraje roli. Nejedná se o japonskou nemoc, prostě si tím jen začali procházet jako první.

 

Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 

Klíčová slova: vlastenectví
452 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!