"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německý expert: Evropě hrozí občanská válka. Bude za to moci Putin

Autor: Otto Černý | Publikováno: 11.8.2022 | Rubrika: Amerika
Francie - nepokoje 2

Ještě více než půl století po získání nezávislosti, když se v Indii něco nedaří, svaluje se to na "pozůstatky britského koloniálního jha". To je výmluva, která se počítá. V Evropě zas úspěšně všechno svádí na "strategii Putina". Taky dobrý. V ČR se to dá skombinovat ještě s bývalým komunistickým režimem (tedy ne ten britský kolonializmus, ale  ten Putin). A jste v ažúru.

Není tedy divu, že německý expert na sociální konflikty, Andreas Heinemann-Grüder, pravděpodobné podzimní nepokoje kvůli zdražování a poklesu životní úrovně v konečném důsledku odůvodňuje záměrem Putina. Recese, ceny energií, potravinová krize, hrozba jaderné války mohou vést podle německého experta v evropských městech až k pokraji občanské války, a bude za to moci výhradně Putin. 

No uvidíme, jestli se ještě taky najde nějaký takový expert, který prohlásí za Putinovu strategii toxickou evropskou imigrační politiku...

zdroj:  focus.de - islamizace.cz

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1517 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky? Poté, co summit EU-CELAC otevřel otázku statutu Malvín, Británie zuří. Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!