"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

OSN trvá na zrušení sankcí pro ruská hnojiva

Autor: JB | Publikováno: 22.8.2022 | Rubrika: Amerika
osn

Paradoxně se sankce stávají čím dál víc protievropskými než protiruskými. Evropa ať se klidně třeba zalkne, ale ostatní svět ať vynechá. Národy světadílů prostě nemíní kvůli západním vrtochům strádat. Na to není doba.

OSN vyslyšelo žádosti zemí o uvolnění sankcí na ruská hnojiva vzhledem k jejich nepostradatelnosti, mají-li být zajištěny rentabilní výnosy a zabráněno páchání hladomorů. Generální sekretář Antonio Guterres v sobotu v Istambulu už postuloval natvrdo: "Ruská hnojiva a zemědělské produkty musí být umožněno dostat "bezbariérově" na světové trhy, aby se zabránilo potravinové krizi" (Os fertilizantes e produtos agrícolas russos devem ser capazes de chegar aos mercados mundiais "sem impedimentos" para evitar uma crise alimentar). Kdo si vezme na svědomí před světovým společenstvím opak? Doufejme, že ani ti největší gangstři a blázni ne.

"Nebudou-li v roce 2022 k dispozici hnojiva, nebude v roce 2023 dostatek potravin. Získat potravu a hnojiva z Ruska a Ukrajiny, je zásadní pro uklidnění trhů", prohlásil Guterres na adresu potenciálních umořitelů lidstva. Západní země v čele s USA si musí uvědomit, že nejsou na světě samy.

zdroj: correiobraziliense.com.br - hurriyetdailynews.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1219 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Může Zelenskij, podobně jako Netanjahu USA, předhodit EU, vč. ČR: Je to i vaše válka!? Může se Zelenskij obrátit na EU, vč. ČR, jako Netanjahu na USA: Je to i vaše válka!?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!