OSN trvá na zrušení sankcí pro ruská hnojiva
Autor: JB | Publikováno: 22.08.2022 | Rubrika: Amerika
Ilustrace
OSN vyslyšelo žádosti zemí o uvolnění sankcí na ruská hnojiva vzhledem k jejich nepostradatelnosti, mají-li být zajištěny rentabilní výnosy a zabráněno páchání hladomorů. Generální sekretář Antonio Guterres v sobotu v Istambulu už postuloval natvrdo: "Ruská hnojiva a zemědělské produkty musí být umožněno dostat "bezbariérově" na světové trhy, aby se zabránilo potravinové krizi". Kdo si vezme na svědomí před světovým společenstvím opak? Doufejme, že ani ti největší gangstři a blázni ne.

Paradoxně se sankce stávají čím dál víc protievropskými než protiruskými. Evropa ať se klidně třeba zalkne, ale ostatní svět ať vynechá. Národy světadílů prostě nemíní kvůli západním vrtochům strádat. Na to není doba.

OSN vyslyšelo žádosti zemí o uvolnění sankcí na ruská hnojiva vzhledem k jejich nepostradatelnosti, mají-li být zajištěny rentabilní výnosy a zabráněno páchání hladomorů. Generální sekretář Antonio Guterres v sobotu v Istambulu už postuloval natvrdo: "Ruská hnojiva a zemědělské produkty musí být umožněno dostat "bezbariérově" na světové trhy, aby se zabránilo potravinové krizi" (Os fertilizantes e produtos agrícolas russos devem ser capazes de chegar aos mercados mundiais "sem impedimentos" para evitar uma crise alimentar). Kdo si vezme na svědomí před světovým společenstvím opak? Doufejme, že ani ti největší gangstři a blázni ne.

"Nebudou-li v roce 2022 k dispozici hnojiva, nebude v roce 2023 dostatek potravin. Získat potravu a hnojiva z Ruska a Ukrajiny, je zásadní pro uklidnění trhů", prohlásil Guterres na adresu potenciálních umořitelů lidstva. Západní země v čele s USA si musí uvědomit, že nejsou na světě samy.

zdroj: correiobraziliense.com.br - hurriyetdailynews.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:
Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: