"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Norové odmítli socialistický diktát EU. Své energie vám levně nedáme!

Autor: Marie Divišová | Publikováno: 29.8.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Norsko

Norský ministr energetiky Terje Aasland odmítl požadavek, aby Norsko dodávalo evropským firmám plyn za nižší ceny, než je současná spotová cena.  Takový požadavek v poslední době vyslovilo několik evropských osobností z řad průmyslníků a politiků. Aasland zdůraznil že Norsko postupuje přesně podle požadavků EU, že to byla EU, kdo v rámci svých energetických balíčků už 20 roků prosazuje spotový trh namísto dlouhodobých kontraktů. Tomuto požadavku se přizpůsobily firmy těžící plyn v Norsku a norská vláda nebude nesystémově zasahovat do tržních vztahů.
 
Norsko v poslední době trošku navýšilo dodávky plynu do EU, ale nedokáže nahradit pokles dodávek z Ruska, způsobený zavedením sankcí. Nesmyslná energetická politika EU soustředěná na nespolehlivé "zelené" zdroje a upozaďující tradiční výrobu energie, se vrací jako bumerang. 
 
Obor energetiky je už dvě desetiletí trestuhodně zanedbávaný, podfinancovaný a manipulovaný nezralými zelenými politiky ve jménu pošahané ideologie. Až na úroveň, kdy evropskou energetickou politiku ze všeho nejvíc ovlivňuje nezletilá záškolačka s uznanou psychiatrickou diagnózou.
 
Nikdo už nebude do EU dodávat energie levně, budeme si muset zvykat žít bez levných ruských zdrojů. Bez té vysmívané „benzínové pumpy s jadernými zbraněmi“.
 
Na obrázku dodávky plynu do Evropy plynovody z RU a NO za poslední tři roky.
 
Za aktuálním razantním zvýšením cen plynu v EU stojí nejenom snižování dodávek z Ruska a plánovaná profylaktická odstávka poslední turbiny na NordStream1, ale také mírné snížení dodávek LNG do Evropy, které trvá od posledního červencového týdne.
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
 
 

Klíčová slova: EU  | válka
1335 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro zákaz dženderu? Bavorský premiér Söder chce v zemi zakázat na úřadech a školách propagaci džendru. Souhlasíte se zákazem propagace dženderové ideologie?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!