"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

V Německu krachuje stále více firem, ale příliv uprchlíku je opět rekordní ...

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 6.9.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

U nás, zřejmě aby slavnostní koncerty na oslavu EU nebyly ničím ošklivým narušovány, informační ticho. V Německu bijí firmy na poplach. Tento týden běží kromě informace o vyhasnutí vysokých pecí ocelárny Arcelor-Mittal v Hamburku a Brémách, současně s najetím na kurzarbeit v dalších dvou továrnách, i zpráva o ukončení výroby v porcelánce se 130letou tradicí Eschenbach. Další výroba by zdražila výrobky o 200%. Bez práce 99 lidí. 
 
Výrobce střešních krytin Nelskamp k 1.9. zastavil výrobu v obou svých továrnách v DSasku a Dolních Frankách.  Postiženy jsou pekárny a pivovary, malé pekárny končí. Pivovarům schází amoniak, jeho výroba je pro výrobce příliš drahá.
 
Do Německa přišlo od začátku února více než 980.000 uprchlíků z Ukrajiny a žadatelů o azyl z jiných zemí. 12 spolkovým zemím, do nichž se tito migranti přerozdělují, tento počet natolik zahltil jejich systém přijímání, že zcela zastavily další přijímání žádostí o azyl.
 
Zaslechli jste, že v Německu opakovaně demonstrují zemědělci na traktorech proti Zelenému údělu? K protestům došlo již ve Würzburgu, Stuttgartu, Mainzu, Drážďanech a např. také v Magdeburgu a na příští týdny jsou ohlášeny další akce.
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: EU  | vlastenectví  | válka
1482 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!