V Německu krachuje stále více firem, ale příliv uprchlíku je opět rekordní ...
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 06.09.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Do Německa přišlo od začátku února více než 980.000 uprchlíků z Ukrajiny a žadatelů o azyl z jiných zemí. U nás, zřejmě aby slavnostní koncerty na oslavu EU nebyly ničím ošklivým narušovány, informační ticho. V Německu bijí firmy na poplach. Tento týden běží kromě informace o vyhasnutí vysokých pecí ocelárny Arcelor-Mittal v Hamburku a Brémách, současně s najetím na kurzarbeit v dalších dvou továrnách, i zpráva o ukončení výroby v porcelánce se 130letou tradicí Eschenbach. Další výroba by zdražila výrobky o 200%. Bez práce 99 lidí.

U nás, zřejmě aby slavnostní koncerty na oslavu EU nebyly ničím ošklivým narušovány, informační ticho. V Německu bijí firmy na poplach. Tento týden běží kromě informace o vyhasnutí vysokých pecí ocelárny Arcelor-Mittal v Hamburku a Brémách, současně s najetím na kurzarbeit v dalších dvou továrnách, i zpráva o ukončení výroby v porcelánce se 130letou tradicí Eschenbach. Další výroba by zdražila výrobky o 200%. Bez práce 99 lidí. 
 
Výrobce střešních krytin Nelskamp k 1.9. zastavil výrobu v obou svých továrnách v DSasku a Dolních Frankách.  Postiženy jsou pekárny a pivovary, malé pekárny končí. Pivovarům schází amoniak, jeho výroba je pro výrobce příliš drahá.
 
Do Německa přišlo od začátku února více než 980.000 uprchlíků z Ukrajiny a žadatelů o azyl z jiných zemí. 12 spolkovým zemím, do nichž se tito migranti přerozdělují, tento počet natolik zahltil jejich systém přijímání, že zcela zastavily další přijímání žádostí o azyl.
 
Zaslechli jste, že v Německu opakovaně demonstrují zemědělci na traktorech proti Zelenému údělu? K protestům došlo již ve Würzburgu, Stuttgartu, Mainzu, Drážďanech a např. také v Magdeburgu a na příští týdny jsou ohlášeny další akce.
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:
Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...
V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Česka vláda nás chce umlčet a chce omezit šíření informací o hrozbě islamizace a masové migrace!
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: